Image

20let ve stejné sestavě. Kabáti představují svůj jediný koncert za rok 2009

Kabáti dlouho váhali a nechtěli říci zda plánují nějaký koncert na oslavu svých kulatých narozenin. Nakonec je to venku. Velký Megakoncert bude v polovině září na Vypichu.

Kultura
Kabáti dlouho váhali a nechtěli říci zda plánují nějaký koncert na oslavu svých kulatých narozenin. Nakonec je to venku. Velký Megakoncert bude v polovině září na Vypichu.

12.09.2009
20:00 hod
Praha – Vypich
(louka u letohrádku Hvězda)

První vstupenky si mohli po dobu 14 dní v dubnu zamluvit přes internet zákazníci hlavního partnera koncertu, kterým je Telefonica O2. Samotný prodej se spustil 1. května a to exkluzivně ve všech značkových prodejnách O2! Tento krok umožní přístup ke vstupenkám na více jak 100 místech po celé republice! Už není nutné někam problematicky dojíždět a hledat prodejní místa! Nejedná se „diskriminaci“ fanoušků, kteří využívají služeb jiných společností, nabízejících telekomunikační služby! O2 se jako hlavní partner koncertu nemalou měrou přímo podílí na „existenci“ tohoto koncertu, v rozsahu a kvalitě, tak, jak je navržen! Mimo jiné se díky této spolupráci cena vstupenek nevyšplhala na ceny podobných koncertů, které jsou technicky a velikostí srovnatelné s touto chystanou show! Rezervace a info: www.o2extra.cz

Ceny vstupenek jsou následující:

picture

 

  • Vstupenka na stání – 390 Kč
  • Vstupenka na stání (sektor před jevištěm) – 550 Kč
  • Vstupenka na sezení – 790 Kč

 

 

Doprava na koncert:

picture picture

MHD Praha

Nejbližší metro: trasa A – Hradčanská a následně Tram 15, 25
nebo Bus 108
trasa B – Nové Butovice a následně Bus 179, 184

Zastávka Bus:
čísla spojů: Vypich
108, 174, 179, 180, 184, 191

Zastávka Tram:
čísla spojů:
Vypich
15, 22, 25

Spoje budou s ohledem na konání koncertu posíleny, a to jak před, tak po skončení koncertu! Hlavně směrem ke stanicím metra Hradčanská a Nové Butovice.
S ohledem na exklusivitu místa konání, které neslouží běžně k účelům s tak velkou koncentrací osob, nejsou v nejbližším okolí dostatečné parkovací kapacity! I s ohledem na tento fakt, a v neposlední řadě s ohledem na rezidenty, kteří mají bydliště v okolí, bude provoz a parkování v bezprostředním okolí omezeno! Využijte záchytných parkovišť na okrajích Prahy a na místo konání využijte služeb MHD! Spoje budou v dostatečném množství a nehrozí problém (s ohledem na předpokládaný čas konce koncertu – cca 22:00 hod) že by se mimopražští návštěvníci koncertu nedostali zpět na záchytná parkoviště ke svým vozům!

 

Sdílejte se svými přáteli FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail

Autor článku: Stifíšek

Zapoj se do diskuze