…

Global Management Challenge má svého vítěze

Kdo se stal vítězem jubilejního 10. ročníku největší manažerské soutěže na světě, Global Management Challenge, a jaké týmy obsadily druhé a třetí místo? Vizte níže!

Studium
Kdo se stal vítězem jubilejního 10. ročníku největší manažerské soutěže na světě, Global Management Challenge, a jaké týmy obsadily druhé a třetí místo? Vizte níže!

Prorektor Vysoké školy finanční a správní, která byla hlavním partnerem soutěže – Petr Budinský – předal cenu týmu, jenž dosáhl nejvyšší ceny za akcii. Podařilo se to studentům ze Západočeské univerzity, kteří soutěžili pod názvem Gekko a za svého patrona si vybrali společnost Seznam.

Pod patronátem Škody Auto obsadil druhé místo tým Shell GMC Power – studenti z Fakulty sociálních věd UK.

Cenu za třetí místo si v historických prostorách Staroměstské radnice v Praze odneslo složení studentů z UK, MU a VUT v Brně – Second place is for losers, tým, jehož patronem byl Seznam.

Jmenované společnosti byly zároveň generálními partnery GMC.

Proslov měla před vyhlášením náměstkyně primátora paní Aleksandra Udženija. Slova se ujala také Irena Zatloukalová, zástupkyně ředitele společnosti Seznam, která větou mladé pracovní síly je potřeba připomněla jedno z poslání GMC, kterým je možnost nabídky pracovního místa pro finalisty soutěže.

Přihlásit se do soutěže byla pro nás výzva – těmito slovy zase komentoval slavnostní večer Jaroslav Novák, generální ředitel Škody Auto.

Vítězové pojedou reprezentovat Českou republiku do čínského Macau, kde se uskuteční celosvětové finále.

Foto by StudentPoint

Sdílejte se svými přáteli FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail

Autor článku: Dana Tregerová

Zapoj se do diskuze