…

Neuvěřitelné! Pomocí robota se můžete líbat na dálku

Nechcete ztratit pocit blízkosti milovaného osoby? Tzv. Kissenger vám pomůže.

Popkultura
Nechcete ztratit pocit blízkosti milovaného osoby? Tzv. Kissenger vám pomůže.

Doktor Hooman Samani se vrhl na vytvoření velice ušlechtilého díla, které má být prospěšné mezilidským vztahům na dálku. Skrze robůtka zvaného Kissenger zůstává lidská interakce mezi dvěma milenci, přáteli či příbuznými nadále upevněna.

Robot s líbacími rty

Líbací robot má vskutku velice jednoduchý design. Je malý, tvarem připomíná vejce a jedinou výraznější součástí je vystouplý tvar velkých rtů. Těsně pod vnějším otvorem jsou plochy, které při políbení vytváří sílu citlivých odporů. To se projeví tak, že se rozdílný tlak polibku projeví na druhém konci rtů u líbané osoby. Tlak z polibku na jednom robůtku způsobí mírný tlak na druhém robůtku a vyvolá dojem polibku. Ať už líbáte robota na čelo, tvář, nos nebo rty, vždy to na druhé straně vyvolá pocit poslaného polibku.

Druhy "kissengerů"

Dokonce i aplikace tohoto romantického vynálezu je vskutku banální. Pouze ho připojíte přes USB k počítači a skrze bezdrátové zařízení se můžete líbat celé hodiny.

Samozřejmě, nikdo netvrdí, že se bezdrátové polibky vyrovnají těm skutečným, ale za vyzkoušení to stojí, ne? Kissenger je dalším důkazem toho, že v dnešní době technických vymožeností zřejmě už s milostným dopisem neuspějete. 

 

Milí čtenáři, jak se vám líbí singapurský robot lásky? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích nebo na facebooku!

 

Foto: designboom.com