…

UK Majáles – Královská párty vypukne už dnes večer!

Dnes se v pražském klubu Radost FX koná již 3. ročník UK Majálesu-Královské párty. Hlavním bodem večera je volba nového krále Univerzity Karlovy!

Blog
Dnes se v pražském klubu Radost FX koná již 3. ročník UK Majálesu-Královské párty. Hlavním bodem večera je volba nového krále Univerzity Karlovy!

Dnes, 8. března se v pražském klubu Radost FX koná již 3. ročník UK Majálesu-Královské párty. Hlavním bodem večera je volba nového krále Univerzity Karlovy , který naši univerzitu bude reprezentovat a s kandidáty čtyř pražských univerzit se utkají o post krále Majálesu. Během večera vystoupí kapely Caktus showband a The Linings, zahraje také DJ N’Zym a DJ Nimand.

Václav Havlík.Návštěvníci UK Majálesu – Královské party tradičně volí svého krále. Ten se bude až do Majálesu účastnit nejrůznějších akcí, které v rámci studentského měsíce pořádají či spolupořádají studenti pražských univerzit; například stavby májky, Strahovské show, festivalů Kachekran a Pavlač. Na samotném Majálesu, který se letos v Praze koná 30. dubna, se pak utká s ostatními kandidáty z pražských univerzit o titul krále Majálesu. V loňském roce korunu a symbolický klíč od města Prahy získal právě student Univerzity Karlovy, Václav Havlík.Volba krále Univerzity Karlovy tedy tvoří první kolo studentských oslav, které vrcholí s Majálesem 30. dubna. Na kandidáty čeká několik disciplín, do kterých budou zapojeni i samotní účastníci akce. V porotě zasednou představitelé a studenti Univerzity Karlovy.

Moderátory akce jsou současný král Majálesu, student Právnické fakulty Václav Havlík, a současná MISS Majáles, studentka Pedagogické fakulty Lenka Volfová.

Příprav na Studentském měsíci se po boku Univerzity Karlovy účastní také VŠE, ČVUT, ČZU a VŠCHT. Na pražském Majálesu ve Stromovce má každá z těchto škol svou vlastní zónu, kde univerzitní studentské spolky prezentují vlastní aktivity. Studentský měsíc a Majáles je jediná akce, kde takto úzce spolupracují studenti pěti největších pražských vysokých škol. Vstupné pro studenty je 50 Kč, pro ostatní 100 Kč.

Organizační skupině Univerzity Karlovy poskytla záštitu Studentská unie.


Potvrďte svou účast zde a přijďte si užít parádní večer! 

 

Zdroj: TZ

Foto: StudentPoint.cz, TZ

Sdílejte se svými přáteli FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail

Autor článku: StudentPoint

Zapoj se do diskuze