…

Zveme vás na festival Mezi bloky!

Studentský festival Mezi Bloky se stal za dobu 7 let svého konání již tradicí pro mnohé studenty, ale také i pro ostatní návštěvníky.

Kultura
Studentský festival Mezi Bloky se stal za dobu 7 let svého konání již tradicí pro mnohé studenty, ale také i pro ostatní návštěvníky.

Letošní ročník se opět pořádá v areálu vysokoškolských kolejí ČVUT Podolí. Před zkouškovým obdobím se letošním datem festivalu stane středa 14. května, festival odstartuje v 15:00. Návštěvníci se mají i letos na co těšit. Potvrzené kapely jsou Prague Conspiracy, Znouzecnost, Vees, Dukla Vozovna, JJ Big Band a v neposlední řadě kapela z hitparády Startér rádia Wave!

Mimo jiné bude pro návštěvníky připraven doprovodný program v podobě sportovních aktivit, soutěží o hodnotné ceny od sponzorů a mnoho dalších. Tak neváhejte a přijďte!

Pro nedočkavé se uskutečnila také Warm Up Party 29. dubna  v Café Na půl cesty, kde vystoupily kapely Derelict a Faces are fiction.

DATUM A MÍSTO USKUTEČNĚNÍ:

Datum: 14. května 2014, od 15:00

Místo: kolej ČVUT Podolí, Na Lysině 12, Praha 4

 

Festival Mezi bloky se na vás těší s podporou klubu Pod-o-lee, ČVUT, Studentké unie ČVUT, SÚZ ČVUT, FSP, Prahy 4 a oficiálním dopravcem LEO Express. FB událost zde, více informací na oficiálním webu festivalu.


Zdroj a foto: TZ

Sdílejte se svými přáteli FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail

Autor článku: StudentPoint

Zapoj se do diskuze