…

Sport dosportoval. Proč?

Jste zvědaví, co bude dál? Čtěte a dozvíte se víc!

Blog
Jste zvědaví, co bude dál? Čtěte a dozvíte se víc!

Mnozí z vás si určitě všimli, že před krátkým časem sekce Sport dosportovala. Čím to? Jdeme do nového! Čas od času je nějaký ten převrat na místě a nepochybujeme o tom, že se vám tato změna zalíbí a budete jen a jen nadšeni. Byl Sport vaší oblíbenou sekcí? Nemusíte smutnit. Sport jsme nezrušili. Pouze jsme ho rozdělili rovným dílem k holkám i ke klukům. V sekci StudentBoy můžete sportu holdovat v podsekci nazvané přímo Sport a ve StudentGirl hledejte v podsekci Fitness&Zdraví.

Pořád vás nenapadá, z jakého důvodu se změny dějí? Hned vám to povím. Připravujeme se na vás s úplně novou sekcí, která vás jistě překvapí a snad i potěší. Startujeme jako jediní úplně novým směrem. Chystáme pro vás informace a zajímavosti, které se jen tak někde nedočtete. Chcete vědět víc? Budu vás napínat. Název ani konkrétní informace vám nesdělím, ale můžete hádat a přemýšlet, o co tady kráčí, co tu ještě nebylo a určitě chybělo.

 

Jak už jsem naznačil, brzy startujeme a na vás je hádat a tipovat, jaká sekce to bude. O své názory se podělte na našem Facebooku!


Foto: www.publicdomainpictures.net