…

Anonymous Coffee: Je libo kávu od Batmana?

Poslední porada vedení StudentPointu se konala v Anonymous Coffee. Toto místo nebylo vybráno náhodou...

Studium
Poslední porada vedení StudentPointu se konala v Anonymous Coffee. Toto místo nebylo vybráno náhodou...

Anonymous Coffee je dvoupatrová útulná kavárna, která se nachází na zastávce I. P. Pavlova. Dostupnost je tedy pro všechny z nás ideální a prostředí ještě ideálnější. Díky vstřícné obsluze jsme měli zarezervované celé horní patro, takže nás dvě hodiny nikdo nerušil a my v klidu mohli brainstormovat. Do toho jen hrála muzika a voněla čerstvá káva

Anonymous Coffee.

Kávu nebo domácí limonádu vám přinese usměvavá obsluha a když máte kliku, dostanete své cappuccino od samotného Batmana. V dolním patře si můžete natočit zdarma vodu nebo si pohovět na zavěšené houpačce. Můžete si zde i vypůjčit masky Anonymous a vyfotit se. Stylové zařízení z palet doplněné horou polštářků je velmi vkusné. Dokonce nám byly zapůjčeny i fixy, abychom si na polštáře napsali, co chceme, zanechali stopu, odkaz. A tak jsme učinili!

Anonymous.

Co je důležité, vládne tu pohoda a dobrá nálada. Dobře se zde přemýšlí, proto sem chodí i jednotlivci se svým notebookem dělat věci do školy nebo jen tak odpočívat s knihou. I my jsme zde vymysleli nové kroky, vlastně novou cestu, kterou chceme, aby se StudentPoint vydal. Ale to už je na úplně jiný článek. My jsme si návštěvu Anonymous Coffee užili a můžeme vřele doporučit.

Majitel portálu, editorka Literatury a Inspirace Verča, manažerka fotografů Terouš, editorka Umění Terka, editorka LadyPoint Týna, editor Gourmetu a Queeru Vašek.

 

Znáte Anonymous Coffee? Anebo nám doporučíte úplně jiné místo, kam bychom mohli příště vyrazit? Dejte nám vědět třeba na Facebooku

 

Foto: Adriana Martinovičová, StudentPoint

Sdílejte se svými přáteli FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail

Autor článku: Adriana Martinovičová

Zapoj se do diskuze