…

Travel Map: Neobyčejné mapy, které nás baví

Jste cestovní nadšenci? Dobrodruzi? Anebo sháníte originální dárek? Pro vás všechny máme jeden zajímavý tip! Znáte Travel Map?

Cestování
Jste cestovní nadšenci? Dobrodruzi? Anebo sháníte originální dárek? Pro vás všechny máme jeden zajímavý tip! Znáte Travel Map?

Travel Map je druh nástěnné mapy světa nebo Evropy. To by nebylo nic tak zvláštního. Ale to, že si místo, potažmo stát či světadíl, který navštívíte, musíte teprve „setřít“, to už zvláštní je. A v tom je celý ten fór.

Black&Gold.

Travel Map World Black&Gold

Travel Map je mapa, na které si každý dobrodruh může zaznamenat vlastní historii cestování. Za pomoci mince jednoduše setřete stříbrnou barvu státu, ve kterém se právě ocitáte nebo kam se zrovna chystáte. Tento kousek mapy okamžitě dostane svou vlastní podobu, získá tak tvář, která vám bude naždy připomínat vaše zážitky.

Travel Map Europe Silver Travel Map World Silver

Ještě o něco speciálnější je mapa Travel Map Silver, která nabízí i možnost malovat na ni fixem. Můžete si do ní zapsat veškeré důležité poznámky, příhody, hlášky nebo si tam namalovat kreaturku, která vám připomene, co se vám v dané zemi přihodilo. Tento fix se dá navíc i přepsat. Můžete ji tedy využít jako jakýsi cestovatelský deník napříč celým světem. Nakonec si takovou mapu můžete pověsit v pokoji na zeď jako obraz. Obraz vlastních zážitků, který namaloval sám osud.

Silver World.

Ideální dárek

Protože se mapy Travel Map prodávají v krásném tubusu, můžete je využít jako originální dárek pro své kamarády nebo rodinné příslušníky, kteří ocení tvoření a neobyčejnost. Součástí balení je i mince na stíráníhadřík na očištění mapy, fix a štítek na kufr. Zkrátká plná výbava na zábavné cestování. Travel Map, to jsou osobité vzpomínky z vašich cest!

Více informací najdete zde.


Foto: Travel Map

Video: YouTube.com

Sdílejte se svými přáteli FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail

Autor článku: Adriana Martinovičová

Zapoj se do diskuze