…

Krejčovství GALARD – dokonalost jako standard

Nejde o to být oblečen výrazně nebo draze, ale dobře. Krejčovský salon GALARD nabízí mužům dokonale padnoucí obleky a košile, v nichž se setkávají tradice, kvalita a styl.

Lifestyle
Nejde o to být oblečen výrazně nebo draze, ale dobře. Krejčovský salon GALARD nabízí mužům dokonale padnoucí obleky a košile, v nichž se setkávají tradice, kvalita a styl.

Krejčovství specializované na pánské košile v Brně založil Stanislav Gálik roku 2011. Od samého začátku bylo jeho cílem nabídnout českým zákazníkům kvalitnější oblečení, než je k dostání v běžné konfekci. Ke košilím na míru se zanedlouho přidaly ručně šité obleky a nakonec i doplňky jako pásky, manžetové knoflíčky či kravaty.

Dokonalé doplňky.

Cesta k dokonalému ošacení začíná výběrem materiálů, které mají prověřený původ a nejvyšší kvalitu. Základem je vlna, kašmír a hedvábí zajišťující ideální tepelné vlastnosti. GALARD pracuje s materiály firem, jako jsou třeba Scabal, HS, Harrison či Charles Clayton.

Z těch nejlepších materiálů...

Během zpracování přichází ke slovu poctivé řemeslo. Obleky jsou šity metodou ‚bespoke tailoring‘, tedy od prvního stehu přímo na míru konkrétnímu člověku. Díky tomu je možné splnit klientovi každé přání ohledně střihu a detailů. Hlavní roli ve výrobě hraje nenahraditelná ruční práce, která umožňuje nejvyšší preciznost a zároveň propůjčuje každému kusu jedinečný charakter.

Gelard - saka.

V roce 2014 se společnost GALARD stala součástí investiční skupiny DRFG a k brněnskému salonu se přidala pobočka v Praze založená investorem Zdeňkem Fialou. „Mise GALARD“ vznikla z důvodu nespokojenosti s konkurencí. Ve stejné době se salon GALARD probojoval do trojice nejlepších krejčovství v Česku. I dnes přináší nekompromisní kvalitu materiálů i řemesla, k ní navíc přidává prvotřídní služby. Klient má k dispozici servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, schůzky a zkoušky je kromě salonů možné absolvovat i doma či v kanceláři. Odborník klientovi na základě konzultace doporučí styl, materiál i barvu obleku, případně mu poradí, s jakými kousky vlastního šatníku je možné oblek kombinovat. Stejné služby přitom dostávají všichni zákazníci bez ohledu na velikost zakázky.

Nonstop servis zajistí vaší spokojenost.

K seznamu výhod salonu GALARD dále patří možnost pořízení oděvů na operativní leasing, asistované nákupy s klientem nebo čistírna a úpravy oděvů. Krejčovství nabízí organizaci gentlemanských večerů pro firmy i školení etikety oblékání.

Výsledkem několikaleté snahy je ekonomický úspěch, pro nějž má nezanedbatelný přínos účast na společenských a odborných akcích. Patří sem např. pražské akce EY Podnikatel Roku, Zlatá Koruna, Ples v Opeře nebo Czech Top 100, v Brně pak GALARD spolupracuje s HC Kometa a Českou Filharmonií, účastní se akcí Jazz Fest a Brno Top 100. Velmi cennou referencí je také spolupráce s Ladislavem Špačkem na nové knize o etiketě odívání. Od prvního setkání až po předání hotového výrobku věnují odborníci v salonu klientovi maximální možnou péči. Pocit výjimečnosti totiž dodává nejen skvěle padnoucí kvalitní oblečení, ale i příjemný zážitek, který si každý zákazník z nákupu odnese.

 

Zdroj a foto: TZ

Sdílejte se svými přáteli FacebookFacebook TwitterTwitter EmailEmail

Autor článku: StudentPoint

Zapoj se do diskuze