…

Na čem si frčíte?

“Excuse me?” Někteří lidé, které živí výuka angličtiny, oplývají klidem, pohodou a někteří zase bruslí na tenkém ledě jménem “Being Boring”.

Studentský život
“Excuse me?” Někteří lidé, které živí výuka angličtiny, oplývají klidem, pohodou a někteří zase bruslí na tenkém ledě jménem “Being Boring”.

A co takovej Empire lektor? Kam patří? Tak pozor, ten patří do skupiny “Na Čem Si Frčíte”. Na tuto otázku já osobně odpovím každý den minimálně jednou a v poslední době už dokonce na otázku ani nečekám a radši hned informuju, že jsem čistá jako lilie. Příklad:

Student/ka (zdrceně): ”Můžete prosím nebýt tak aktivní,”
Já (blushing): ”Jesus H. Christ, of course, I am so sorry, sad face.”
Student/ka (spadl mu/jí kámen ze srdce): ”To je ok, já Vás jenom nedávám, jak tady sebou mrskáte pořád a mluvíte moc rychle.”
Já (přemýšlím): ”How in the world do I behave normally?”
Student/ka (zvědavě): ” Mě by jenom zajímalo, na čem si fičíte?”

-HAHA, LOL, LMAO, OMG-

Proč jsou Empire lektoři tak entuziastičtí? Jednoduše proto, že nudu si nemůžeme dovolit. Nejsme nejlevnější, máme “one of a kind” metodu výuky a studenty, kteří v nás věří. A proto každý z nás nechává na hodině kousek sebe, kousek svého entuziasmu a posílá ho dál prostřednictvím tebe-studenta. Kromě toho za co si platíš, za výuku angličtiny, se ti snažíme dát zážitek a předat aspoň kousek naší zkušenosti. A dál? Nemůžeme si dovolit, abys nedával pozor, protože pak nestíháme nastavené stránky a “let me tell you” není to nic příjemného, když se metodik zlobí. Plus, musíme tě udržet v anglickém simulátoru bez toho, abys myslel/a na to jestli jsi vypnula troubu anebo zamkl auto při odchodu. Dobře, tak ještě jednu:

Já (over the moon): “To je hezká týmová práce, jak krásně následujete můj body language.”
Student/ka: “Ccc, jasně, by sme mohli spolu do “Kufru” (kdysi televizní show s Pavlem Zedníčkem)
Já (s výbuchem smíchu): “Tam by sme se nevešli, ne?”
Student/ka (blushing): …
Já (faux pass): “Juj, pardon, what’s just happened?”
Student/ka (s výbuchem smíchu): “Haha, na čem fičíte?”
Já (asi jsem se červenala): “Někdo mi hodil něco do pití.”

Tak už víš na čem si v Empire fičíme. Přijď k nám na angličtinu, jak ji neznáš a odnes si od nás zážitek a skill, kterému studenti říkají “stay in the moment”. Já a celý tým se už teď na tebe těšíme a pamatuj, na ničem nefrčíme jenom máme radost, když můžeme vzdělávat, pá, B.

Bára, lektorka angličtiny Empire Know-how Institute.


Foto: Empire Know-how Institute