…

Jak vybrat to správné pouzdro na mobil?

Materiál, velikost, výdrž, praktičnost. Zvolit to nejlepší pouzdro na mobil může být věda. Jak se ve výběru orientovat a proč využít potisku?

Blog
Materiál, velikost, výdrž, praktičnost. Zvolit to nejlepší pouzdro na mobil může být věda. Jak se ve výběru orientovat a proč využít potisku?

Už je tomu dávno, co naši digitální drahoušci mohli bezprizorně narážet na tvrdé povrchy a čelit mechanickému zatížení bez větší újmy. Dnes už si jen málokdo dovolí zanechat svůj smartphone bez řádné ochrany v podobě vhodného pouzdra. Možná je ale čas posunout se ještě dál – když může být módním doplňkem sám přístroj, proč ne jeho obal? Možností jsou miliony – jak vybrat tu nejlepší?

Ne příliš výstřední a přitom poutavý! K dostání na www.smartum.cz.

Plast nebo kůže?

Koženková pouzdra jsou oblíbená především pro jejich elegantní vzhled. Z průměrného přístroje totiž rázem umí vykouzlit nástroj hodný manažera. Navíc chrání i displej telefonu a často jsou opatřena šikovnými kapsami a poutky. Naopak plastové kryty vás nenutí zakrývat vyobrazení a design zadní strany telefonu – jsou totiž často průhledná. Koženkové oponenty navíc předčí i v pevnosti a odolnosti vůči opotřebení.

Kompromisem nakonec mohou být pouzdra gumová či pěnová, v nichž se snoubí vzhled s praktičností. Často jsou pohodlná pro uchopení, neproklouzávají a navíc vzhled telefonu patřičně oživí díky obvykle pestrému výběru z mnoha dostupných barev.

Kožené pouzdro s motivy americké vlajky - k dostání na www.smartum.cz

Klasika či čas na změnu?

Novější modely krytů a pouzder na mobily se od prapůvodních látkových kapsiček na krk (které si samozřejmě také můžete pořídit!) posunuly k pojistce, která především skvěle vypadá. Na trhu se tak pohybují obaly s tématikou Star Wars i Hannah Montany – stačí si jen vybrat, jaký fandom chcete sami podpořit. V tu chvíli přichází ke slovu pouzdro s potiskem. Ten totiž nabízí uživateli možnost skutečného kreativního vyžití. Váš mobil tak může nést jakékoliv vyobrazení od jednoduchých květinových vzorů po Han Sola s jeho vesmírnou lodí.

Netradiční potisk? Stoprocentně! K dostání na www.smartum.cz.

Umělecká hodnota nade vše

Správné pouzdro by mělo co nejlépe chránít přístroj uvnitř, příliš nenavyšovat celkovou hnotnost a velikost, a především umožnit pohodlné používání adekvátního modelu bez nutnosti jej vyjímat při nabíjení či poslechu hudby. Vše ostatní už je čistě na uživatelově vkusu – necháte se zlákat nejoblíběnějšími motivy Paříže, Londýna, vlajek světa, optimistických citátů a koťátek, nebo raději zkusíte něco úplně nového?

Stovky originálních obalů a dalšího příslušenství najdete online na www.smartum.cz.

 

Svoje preference sdílejte i na našem Facebooku!


Foto: Smartum.cz; Flickr.com (Sam Churchill)