…

Krabička poslední záchrany

Překvapení, které potěší každého muže.

Lifestyle
Překvapení, které potěší každého muže.

Dostala se nám do rukou speciální zásilka – limitovaná edice brandnooz box For Men! Nabitá limitka přináší mix špičkových produktů a značek, kterou ocení každý zkušený gurmán i ten, kdo svět hýčkaní svých smyslů teprve objevuje. Box obsahuje nejen špičkové delikatesy určené ke konzumaci, ale i šik kosmetické přípravky k péči o tělo a vzhled.

Božkov mandlový

Unikátní kombinace tradičního Božkova Originálu s příchutí pravých mandlí. Typickou chuť a vůni Originálu obohacuje jemná mandlová chuť. Chutná výtečné samotný nebo v kombinaci s colou.

Havlík Tyčinky se sýrem pikant

Charakteristické vlastnosti tyčinek Originál jsou zde obohaceny o pikantní koření. Spojením tradičních tyčinek a pikantního koření vznikly nové tyčinky, které se vyznačují jemnou pikantní chutí a aromem po uzenině. Jsou určeny všem, co rádi ostré a kořeněné speciality. Výborné jsou k pivu.

Radox pěna do koupele Muscle Therapy

Pociťte novou energii díky čisté vitalitě černého pepře a povzbuzujícího ženšenu. Po sportovním výkonu nebo náročném pracovním dni rádi uvolníte své tělo v koupeli s bohatou pěnou. Výtažky z černého pepře spolu s teplou vodou zahřejí unavené svaly a vůně ženšenu pomůže uvolnit od stresu.

Krabička poslední záchrany.

Spak Ketchup Ultrahot

Právě k nám dorazil nejostřejší kečup. Je plný rajčat vyzrálých pod jižním sluncem a stak ostrého chilli, že se z něj, pánové či dámy, zapotíte. Na hranolky, steaky, burgery či k párečkům. tak ostře, jak to máte rádi.

Rockstar Freeze Watermeloun

Navržen pro ty, co fakt žijou a nebojí se jít na hranu! Ochutnejte novou ochucenou variantu s příchutí melounu.

Mr. Brown Black

Ledová káva Mr. Brown vám zajistí ledové osvěžení v každé situaci. Skvěle chutná, dodá energii a umožní vám vždy zůstat ledově klidní. Ochutnejte nyní variantu BLACK – výrazná chuť bez mléka s nízkým obsahem cukru nejen pro pravé muže.

Heineken Premium lager beer

Limitovaná edice lahví Heineken – světové metropole, kam patří kromě New Yorku a Singapuru také Praha. Vychutnejte si světová města z unikátních lahví!

Rexona MEN Wiliams Racing

Antiperspirant od značky Rexona byl vyvinut za účelem té nejvyšší ochrany proti pocení nejen pro jezdce a jejich týmy, ale i pro všechny aktivní muže, a to až po dobu 48 hodin. 

Fa Men Xtreme Muscle Relax

Uvolní vaše svalstvo k obnovení vitality po těžké práci a získání uvolňujícího a svěžího pocitu. Pečující a k pokožce citlivá receptura udržuje přirozenou rovnováhu pokožky a dodává jí hebkost.

Lay’s Hot Chicken Wings

Chipsy a pivo patří odjakživa k sobě. Na pochybách pak nikoho nenechají pálivé chipsy Lay’s Strong s novými obaly, které na první pohled připomínají právě pivní etikety.

 

Foto: Václav Jirda, StudentPoint.cz