…

Startup Grind v Praze s hostem z Austrálie!

Prague Startup Centre bude v listopadu hostit event na podporu moderního zdravotnictví!

Blog
Prague Startup Centre bude v listopadu hostit event na podporu moderního zdravotnictví!

Alf Tornatore, úspěšný sériový podnikatel v oblasti zdravotnických technologií bude druhým hostem Startup Grind v Praze. Můžete se  těšit na rozhovor kde se zaměříme  na zkušenosti se zakládáním a prodejem celkem tří firem, nejnovější trendy v eHealth a také na něco o tom jak se podniká v Austrálii.

Po úspěšném startu Startup Grind v Praze s Ondřejem Frycem, přichází druhá událost, tentokrát se zahraničním hostem až z daleké Austrálie. Bude ním Alf Tornatore, Director of Global Sales ve společnosti Telstra Health, která je součástí skupiny Telstra s celkovým obrate přes 20 miliard dolarů.  

Startup Grind Prague tímto potvrzuje vysoké ambice vzdělávat a inspirovat lokální podnikatele a vytvářet opravdu lokálně-mezinárodní komunitu v Praze. Událost, která se bude konat 28. Listopadu v Prague Startup Centre bude zároveň součástí globálního cíle uspořádat 150 eventů za jeden měsíc pod hlavičkou Startup Grind v různých městech po celým světě.

„Síla Startup Grind je ve skvělé komunitě, která dokáže pomáhat vzájemným propojováním lidí. Chceme se stát místem kde se seznámíte s nejzajímavějšími lidmi.“ říká Gabriel Szuma, lokální Startup Grind Director.

Načerpejte inspiraci 28.11. od 18:00 v Prague Startup Centre. Více informací a vstupenky získáte na stránkách akce ZDE. Startup Grind Prague můžete sledovat také na Facebooku.

Startup Grind je globální komunitou lidí, kterých cílem je propojovat, inspirovat a vzdělávat (nejen) začínající podnikatele. V současnosti Startup Grind působí prostřednictvím lokálních „chapters“ ve více než 200 městech a 80 zemích světa. Tyto lokální pobočky společně organizují více než 100 akcí měsíčně. Mezi hosty Startup Grind patří jména jako Marc Andreessen (spoluzakladatel největšího VC fondu na světě Andreessen Horowitz), Dave McClure (zakladatel 500 Startups), nebo třeba Eric Schmidt (CEO Google).

Navíc je ve hře i deset vstupenek s 50% slevou! Stačí při objednávce na webu zadat promo kód SP50!