…

Roční předplatné u VČD Pardubice s bonusovým dárkem!

Většina stávajících abonentů Východočeského divadla Pardubice si svá místa již obnovila, některé abonentky se však každoročně z rozličných osobních či zdravotních důvodů vracejí, a ty jsou následně...

Popkultura
Většina stávajících abonentů Východočeského divadla Pardubice si svá místa již obnovila, některé abonentky se však každoročně z rozličných osobních či zdravotních důvodů vracejí, a ty jsou následně...

Většina stávajících abonentů Východočeského divadla Pardubice si svá místa již obnovila, některé abonentky se však každoročně z rozličných osobních či zdravotních důvodů vracejí, a ty jsou následně uvolňovány do prodeje novým zájemcům. I letos se tedy v ročním předplatném pardubického divadla objevila volná atraktivní místa v různých částech hlediště. V přízemí či na prvním balkóně jsou samozřejmě místa nejlukrativnější, ale bát se diváci nemusí ani druhého balkónu, odkud je díky výborné akustice a nejmodernější zvukové technice slyšet stejně dobře jako z přízemí. Navíc jsou odsud představení vidět i ve větším celku, což je třeba u muzikálů s tanečními choreografiemi značnou výhodou.

V posledních letech se často stává, že na některá představení pardubického souboru se po dlouhou dobu nedají sehnat vstupenky, řada diváckých hitů je několik měsíců dopředu vyprodána, a právě tento problém snadno vyřeší cenově zvýhodněné Předplatné na rok 2017. Nové abonenty vedle tradičních výhod navíc čeká bonusový dárek v podobě volné vstupenky na jakékoli představení z repertoáru Východočeského divadla – mohou tak zhlédnout i starší úspěšné inscenace, které už neobsahuje jejich abonmá.

Divadlo nabízí celou řadu různých typů abonentních cyklů – dopolední od 10.00 hodin především pro důchodce či zájemce, kteří nestíhají večerní představení, zvýhodněný seniorský od 18.00 hodin a klasický od 19.00 hodin, na který se pro zájemce starší 60 let také vztahuje seniorská sleva. Městská scéna otevírá i mimořádné skupiny jako například speciální předplatné s výběrem čtyř divácky nejoblíbenějších titulů, předplatné pro fajnšmekry pro náročnějšího diváka se třemi dovozovými inscenacemi a jednou domácí, pohádkové předplatné pro nejmenší diváky či kupónové abonmá s možností volného výběru titulů.

Pardubický stánek Thálie již tradičně umožňuje klasickým a seniorským abonentům zakoupení permanentky buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Kompletní abonmá však obsahuje výměnný kupón, který lze využít mimo jiné na představení na Malé scéně, na premiéry scénických čtení v rámci oblíbeného cyklu INprojekty, na zvláštní akce vyhlášené divadlem a uveřejňované na webu divadla či za pozvánku do lóže divadla při Evropském dostihovém dni s kvalifikací na Velkou pardubickou.

Podrobnější informace o všech typech předplatného a využití výměnných kupónů zájemci získají v předprodeji vstupenek za divadlem, na tel. č. 466 616 432/402 nebo v sekci „Předplatné“ na internetových stránkách divadla www.vcd.cz.