…

Busfest to zase rozjede!

ZLÍN – Každý má rád pátek a na pátek 21.4. 2017 stojí za to se obzvlášť těšit. Měli by si ho zapamatovat všichni hudební nadšenci, protože...

PR & Podporujeme
ZLÍN – Každý má rád pátek a na pátek 21.4. 2017 stojí za to se obzvlášť těšit. Měli by si ho zapamatovat všichni hudební nadšenci, protože...

ZLÍN – Každý má rád pátek a na pátek 21.4. 2017 stojí za to se obzvlášť těšit. Měli by si ho zapamatovat všichni hudební nadšenci, protože se uskuteční další ročník jedinečného zlínského festivalu Busfest. Tři trolejbusy se známými muzikanty se z točny pod sportovní halou rozjedou již poosmé.

Hudební festivaly jsou u nás velmi oblíbené, co si ale pod pojmem “hudební festival” představíte vy? Nevyzpytatelné počasí, stany, dlouhé fronty na pivo, hlasitou hudbu a davy zpocených lidí? Tak přijďte prožít festival jinak! Busfest se celý odehrává v jedoucích trolejbusech. Trolejbusy jedou celkem tři a v každém na Vás čeká jiný hudební žánr. Ale nebojte se, že o něco přijdete. Každá jízda se opakuje třikrát a vy tak máte možnost poslechnout si všechny interprety.

“Letos chceme návštěvníkům nabídnout co nejširší záběr žánrů. Takže uslyšíte rock, rap, electro, ale i třeba balkan-disko nebo swing. Tato koncentrace rozličných žánrů a atmosféra jedoucích trolejbusů udělají z Busfestu nezapomenutelný zážitek!” představuje festival jeho manažerka Karolína Pilátová

Centrum celého dění bude klasicky na točně pod zimním stadionem, kde vznikne festivalová zóna. Těšit se můžete také na before a after party, které vás nejdřív nažhaví a poté nenechají jen tak vychladnout.
Celkově se letos představí více než 7 interpretů od nás i ze zahraničí. Konkrétní jména budou postupně zveřejňována v průběhu února. Veškeré aktuality i soutěže o lístky sledujte na festivalovém facebooku.

Tento originální projekt se odehrává pod taktovkou studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.  

www.busfest.cz
www.facebook.com/BusFest