…

Buďte o krok napřed před ostatními s MBA

Na špičkové manažery jsou kladeny stále vyšší nároky. Je potřeba být neustále o krok napřed před konkurencí. Například se studiem MBA.

Kariéra
Na špičkové manažery jsou kladeny stále vyšší nároky. Je potřeba být neustále o krok napřed před konkurencí. Například se studiem MBA.

Pokud za sebou máte vzdělání zaměřené na management, věnujete se problematice řízení podniku, lidí a zdrojů, jste si určitě velmi dobře vědomi toho, jaké nároky musí splňovat špičkoví manažeři. Je potřeba být neustále o krok napřed před konkurencí, dále se vzdělávat a držet si přehled o posledních trendech moderního managementu.

Časově flexibilní uspořádání studia

Spojit každodenní pracovní povinnosti a další studium je velmi náročné. Samostudium je jistě přínosné, nicméně daleko efektivnější a přínosnější je organizovaný způsob vzdělávání, které zajistí kvalitní instituce. Klíčoví jsou zejména zkušení lektoři zajišťující výuku a studijní texty a materiály, které přináší aktuální a relevantní informace ze světa businessu, práva, obchodu a dalších oblastí.

Neméně důležité je zajištění přímého kontaktu s odborníky – lektory, ale také dalšími studenty, při těchto setkáních dochází k obohacující výměně zkušeností a znalostí.

Zdroj: archív ESBM
Zdroj: archív ESBM

European School of Business & Management SE – moderní forma vzdělávání

Jednou z institucí, která takové vzdělávání poskytuje je European School of Business & Management SE (ESBM). Velkou výhodou, kromě jiného je možnost naprosto svobodně se rozhodnout pro termín přihlášení ke studiu.

Počátek vaší cesty k novým informacím a dovednostem si stanovíte vy kdykoliv během roku, na ESBM není pevně dán termín podávání přihlášek. Online výuku doplňují interaktivní workshopy, kde dochází k tolik důležitému přímému kontaktu. Organizace zajišťuje jak výuku v programech MBA, tak v LLM.