…

Chceš nastartovat svou kariéru naplno? Rozjeď to v auditu

Chceš řešit zásadní otázky byznysu? Pracovat pod vedením zkušených profesionálů? Nahlížet do fungování úspěšných společností? Pak je pro tebe audit tou správnou volbou.

Kariéra
Chceš řešit zásadní otázky byznysu? Pracovat pod vedením zkušených profesionálů? Nahlížet do fungování úspěšných společností? Pak je pro tebe audit tou správnou volbou.

Už nemusíš váhat, jestli začít ve výrobním podniku, bankovnictví nebo v automobilce. V PwC budeš mít možnost seznámit se se všemi z nich.

„Bez nadsázky se dá říct, že naši klienti působí ve všech odvětvích od výroby hadrů na podlahu až po provoz dialyzačních center v nemocnicích. Jako velké plus do začátku kariéry vidím velkou rozmanitost oborů, se kterými se během svého působení setkáváme. Člověk má příležitost nahlédnout do kuchyně různých byznysů, pozná nastavení procesů ve společnostech různých velikostí a načerpá tím řadu znalostí pro svou další práci. Ať už bude tato práce v auditu, nebo kdekoliv jinde ve finanční oblasti,“ říká Tomáš, asistent auditora.

Život v PwC ale není jen o práci samotné. Pro absolventy je tu připravený speciální vzdělávací program, který zahrnuje studium ACCA s možností získat mezinárodní certifikaci nebo tréninky osobního rozvoje a manažerských dovedností.

A užívat si můžeš i z řady zaměstnaneckých benefitů – jestli si necháš proplatit hodiny baletu, skok padákem nebo lítačku, je opravdu jen na tobě.

„Ve svém okolí jsem neustále slýchával, že pracovat ve velké čtyřce je hrozně vyčerpávající a auditoři jen leží v excelovských tabulkách. Moje zkušenost z PwC je ale úplně jiná. Díky úvodnímu zaškolení jsem se rychle stal součástí komunity, lidé jsou tu přátelští a všichni si tykáme. V našem týmu se dokonce setkáváme i mimo práci, pořádáme sportovní akce, dobrovolnické dny, nebo si společně sedneme na kávu do naší firemní kavárny. Tam se dokonce jednou měsíčně potkáváme i s kolegy napříč celou firmou a vychutnáváme společný drink a občerstvení po práci – a zdarma ;-),“ usmívá se Lukáš, asistent auditora.

Mrkni se, jak si loni auditoři z PwC užívali svůj Away Day…

Máš rád výzvy a lákají tě výhody prostředí mezinárodní firmy? Jsme společnost, která je na špici ekonomického pelotonu. Tak na co čekáš?

Při nástupu tě vybavíme iPhonem, dotykovým notebookem, dobrým platem, super kolektivem a na pozici asistent auditora dostaneš jako dárek i epesní kolo. Tak do toho pořádně šlápni a staň se Favoritem PwC.

Vytvoř si perfektní základ svojí kariéry a přihlas se na některou z pozic v oddělení auditu s nástupem od září 2017. První náborové kolo na startovací pozici ASISTENT AUDITORA začíná již teď!

Chci to rozjet v Praze

Chci to rozjet v Brně

Chci to rozjet v Ostravě

Podívej se na kariérní stránky PwC a prozkoumej všechny nabízené pozice!