…

Přípravy na druhý ročník festivalu Ynspirology vrcholí

Už jen pár dní zbývá do vypuknutí Ynspirology festivalu v Praze. Na co se těší hlavní organizátor a jaký zážitek očekávají od festivalu hudební interpreti?

Lifestyle
Už jen pár dní zbývá do vypuknutí Ynspirology festivalu v Praze. Na co se těší hlavní organizátor a jaký zážitek očekávají od festivalu hudební interpreti?

Osobnosti, které se na festivalu představí v rolích inspirátorů dokazují, že nové obzory a výzvy jde hledat kdekoli a kdykoli a vzkazují: „Přijďte, bavte se, zapojte se!“ O samotném průběhu festivalu a festivalu jsme dříve psali ZDE.

Co festival nabídne?

Program, který festival nabídne slibuje především nabourání všedních pevných hranic, protože na samotné náplni festivalu se budou podílet kromě samotných inspirátorů i návštěvníci festivalu.

Kromě toho, že se zapojí, tak se stanou i tvůrci a to prostřednictvím třiceti workshopů, nespočet výzev nebo nabitým hudebním programem.

Jaké jsou novinky pro letošní festival? „Letošní rok bude zase o kus větší. Ve Spirit zóně se bude malovat na vraky aut a v Digi zóně proběhnou gamingové souboje s nejlepšími hráči v ČR. Těším se i na nové vychytávky ve virtuální realitě, nebo na stanoviště TEDx, kam dorazí jejich top speakeři,“ přibližuje zakladatel Ynspirology festivalu Yemi A.D.

Hudební favoriti promlouvají

A jak se na Ynspy těší hudebníci, kteří zde vystoupí poprvé? „Upřímně se na to těším. Kromě koncertu se tam chystám zahrát i basket, nebo FIFU s kýmkoli, kdo se nechá vyzvat. Je to první interaktivní festival, který znám. Věřím, že si to fakt užijeme.“  Dodává Majk Spirit.

Křtili jste někdy novou desku? Možná i to je jeden z důvodů proč se podívat na festival.

„Kde jinde bych měla představit své nové album než na Ynspirology festivalu? Moje léto nemůže odstartovat líp než jeho křtem. Kmotry se stanou všichni, kdo dorazí! Vidíme se tam!“ Dara Rolins.