…

Mozart byl masovej vrah…

Informace si můžeme dohledat takřka všude, respektive na internetu. Takže všude. Proč je pak nosit v hlavě, že jo?

Blog
Informace si můžeme dohledat takřka všude, respektive na internetu. Takže všude. Proč je pak nosit v hlavě, že jo?

Společenská vražda

Rande je věc složitá. Navíc chce praxi. Čím menší máte zkušenost, tím větší je pravděpodobnost, že onen večer (chodí se nejčastěji večer, ne?) zabijete.

Mně se to tuhle taky povedlo. Zase… Ale víte, co? Za touhle společenskou vraždou si stojím. I Mozart by si za ní stál.

Instrukce slyšin

Uděláme střih. Do momentu, kdy se slečny zeptám, co maturita. Ne, že by mě to zajímalo, člověka spíš těší, že už to má dva roky za sebou.

Dva roky jsou totiž přesně ten čas, kdy se na celou záležitost už skoro zapomnělo, byť ona vzpomínka stále bolí. Někde jsem však slyšel, že je při randeti dobrý krafat co nejvíce. Udržet konverzaci teplou.

„A co matura?“ činím se tedy podle instrukcí slyšin.

Scéna z Kill Billa

„Super! Na potítku jsem si našla celou otázku na mobilu. Měla jsem Děják a Osézetko, takže chápeš…“ odpoví nadšeně

Chápu. Krev se mi vaří. Zjišťuju, že mi tečou rudé slzy. Celý výjev připomíná scénu z Kill Billa. Ale chápu…Víte, ne, že by člověk chtěl moralizovat.

To vážně ne. Možná dokonce jen závidím, že má v sobě někdo tolik duchaplnosti, aby v tak stresující moment dokázal ťukat ta malá písmenka…

Heroický věk

Řeknete si, že hledat si věci na „chytrym telefonu“ je to samý jako opisování. Jenže starý dobrý opisování znamená vlastně velikou aktivitu. Touhu si danou informaci vyhledat. Ale tohle…

Posunuli jsme se do heroického věku. Nemusíme vědět nic, jelikož máme našeho věrného služebníka. Služebníka, kterému se už dneska normálně říká „chytrý“. Ten nám řekne, co potřebujeme a zaručeně to bude správně. Nezapomínejme ale, že je furt „tele…“.

Mozart byl masovej vrah

Dál bych to nerozmazával. Slečna tu a tam pronesla něco, co ani nemůžu napsat. Hláška, že Mozart byl masovej vrah, patřila k těm nejpravdivějším.