…

Festival Kačeři

Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline a zahraniční DJ hvězdy už příští víkend

Lifestyle
Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline a zahraniční DJ hvězdy už příští víkend

Festivalová louka v Horčápsku u Březnice ožije letos již po dvanácté festivalem Kačeři. Fanoušci kapel a DJs se sjedou na příbramsko již o víkendu 18. a 19. srpna 2017, aby zde oslavili pomalu blížící se závěr letních prázdnin a léta. Letošní ročník je našlapán zvučnými jmény.

Tatabojs po mnoha letech hledání termínu

Po mnoha letech hledání termínu vystoupí v Horčápsku parta z pražské Hanspaulky – Tatabojs. Novou desku „Tady to někde je“ představí oblíbená Vypsaná Fixa, stejně jako energičtí Skyline, ti se vrací zakvákat na Kačerech po třech letech. Po loňské pauze rozjedou svoji tradiční páteční punkovou show domácí E!E.

Dámský punk i Jiří Schmitzer

Na alternativ stage vykouzlí úsměvy na tváři písničkář a herec Jiří Schmitzer. Pokud se opravdu zadaří a možnosti dovolí opustit okolí ValMezu, Kačery potěší moravská legendární parta Elektrïckmann – tohle bude unikátní show.

Dále se představí oblíbení Lety mimo, dámský punkový kvartet Sour bitch, domácí Sympaťáci, Nástroj snahy, Pindy z gyndy, Uninvited a Zlomená 14. Horkým tipem pořadatelů je kapela Molotov party z Prahy.

Zdroj: festival Kačeři

Španělští, čeští a slovenští DJové

Headlinerem a největší hvězdou, která na Kačerech a v příbramském regionu vystoupí, je DJ Lexlay z Barcelony, který vystupuje po celém světě. Pátečním největším jménem je nejúspěšnější slovenský drum and bass DJ B-Complex. Zahraniční headlinery solidně doplní české stálice. Techno matador DJ Džejár, housová legenda Pavel Bidlo. Po čtyřech letech se vrací na místo činu trio Parallel Activity. Chybět nebude oblíbený jihočech Steen, plzeňská residentka Kačerů N.Dee. Z Prahy a klubu Roxy dorazí dj Biodan a d´n´b dj Stanjah. Příbramský region a oblíbence Kačerů zastoupí DJ Robo, Ona, Meli, Czaryfug, po letech navrátivší DJ Duff, nebo kačeří stálice Šlapy a Tom P. Nemůže chybět ani uskupení Krastrasound, které se postará o celou stage a žhavým typem pořadatelů je dj Magenta.

Kapely zahrají opět na dvou pódiích, velké venkovní stage a alternativ stage ve stanu. Třetí velká stage bude patřit DJům a jejich umění s gramofony a přehrávači.

Zdroj: festival Kačeři

Kam pro vstupenky

Vstupenky na celý festival jsou v předprodeji za 400,- Kč v Příbrami – Cowárna, Březnici, Rožmitále, Dobříši – infocentrum, Milíně – knihovna. Elektronické vstupenky pořídíte přes GoOut.cz. Levnější předprodejové vstupenky jsou v prodeji do středy 16. srpna. Na místě zakoupíte vstupenky na jednotlivé dny i celý festival. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz