…

Hraj o lístky na Kačery!

Chceš si naživo poslechnout TataBojs, Vypsanou Fixu, Skyline, Jiřího Schmitzera nebo třeba protančit večer s jedním z oblíbených DJs?

Blog
Chceš si naživo poslechnout TataBojs, Vypsanou Fixu, Skyline, Jiřího Schmitzera nebo třeba protančit večer s jedním z oblíbených DJs?

Hraj o 2 vstupy na kačeří festival, který se uskuteční již o víkendu 18.  – 19. srpna v Horčápsku u Březnice.

Tradičně silný line-up

Po mnoha letech hledání termínu vystoupí v Horčápsku parta z pražské Hanspaulky – Tatabojs. Novou desku „Tady to někde je“ představí oblíbená Vypsaná Fixa, stejně jako energičtí Skyline, ti se vrací zakvákat na Kačerech po třech letech. Po loňské pauze rozjedou svoji tradiční páteční punkovou show domácí E!E.

Alternativa

Na alternativ stage vykouzlí úsměvy na tváři písničkář a herec Jiří Schmitzer. Pokud se opravdu zadaří a možnosti dovolí opustit okolí ValMezu, Kačery potěší moravská legendární parta Elektrïckmann – tohle bude unikátní show. Dále se představí oblíbení Lety mimo, dámský punkový kvartet Sour bitch, domácí Sympaťáci, Nástroj snahy, Pindy z gyndy, Uninvited a Zlomená 14. Horkým tipem pořadatelů je kapela Molotov party z Prahy.

DJs

Mezi DJs upoutají jména ze Španělska, Slovenska a Česka. Headlinerem a největší hvězdou, která na Kačerech a v příbramském regionu vystoupí, je DJ Lexlay z Barcelony, který vystupuje po celém světě. Pátečním největším jménem je nejúspěšnější slovenský drum and bass DJ B-Complex. Zahraniční headlinery solidně doplní české stálice. Techno matador DJ Džejár, housová legenda Pavel Bidlo.

Po čtyřech letech se vrací na místo činu trio Parallel Activity. Chybět nebude oblíbený jihočech Steen, plzeňská residentka Kačerů N.Dee. Z Prahy a klubu Roxy dorazí dj Biodan a d´n´b dj Stanjah. Příbramský region a oblíbence Kačerů zastoupí DJ Robo, Ona, Meli, Czaryfug, po letech navrátivší DJ Duff, nebo kačeří stálice Šlapy a Tom P. Nemůže chybět ani uskupení Krastrasound, které se postará o celou stage a žhavým typem pořadatelů je dj Magenta.

Kapely zahrají opět na dvou pódiích, velké venkovní stage a alternativ stage ve stanu. Třetí velká stage bude patřit DJům a jejich umění s gramofony a přehrávači.

Do středy 16. 8. do 14.00 hodin odpověz na níže uvedenou otázku a zařaď se do slosování! Vstupenky budou k vyzvednutí u pořadatelů na místě. 

Welcome to your Festival Kačeři - soutěž o vstupenky

Name

Business

Email

Phone Number

Kolikátý ročník festivalu Kačeři se letos uskuteční?

Vyplněním soutěžního formuláře souhlasíte se zasíláním propagačních materiálů a newsletteru portálu StudentPoint.cz a třetích stran.