…

5 animáků, které musíte sledovat, pokud nechcete být out

Pokud nechcete zemřít na výšce na nudou, tak sáhněte po těchto seriálech.

Popkultura
Pokud nechcete zemřít na výšce na nudou, tak sáhněte po těchto seriálech.

Pokud nepatříte zrovna mezi lidi, co poletují mezi ostatními studenty jako rozkošní extrovertní motýlci, kteří dokáží mít small talk o čemkoliv, tak podobné oslí můstky nepotřebujete. Pokud ale spíš vysedáváte s nosem v knížce a nevíte, o čem konverzaci začít, tak animáky, které hypujou, budou tou správnou volbou. A nemyslíme tím zastaralé věci jako South Park, Futuramu, American dad a další, kterými jsou lidé přesyceni. Máme tu pro vás něco mnohem sofistikovanějšího.

Rick and Morty

Být geniální vědec a sociopatický alkoholik v jedné osobě je kombinace, která nevěstí nic dobrého. Pokud se ale taková postava spojí se zakřiknutým a lehce autistickým vnukem, tak toto combo dává vzniknout humoru tak cynickému a černému, že se do něj zamilujete na první pohled. A budete ho chtít v pravidelných dávkách do žíly hezky až do konce třetí série.

BoJack Horseman

Na krizi středního věku, první detox a alkoholismus máte možná ještě trochu čas, ale seriál o těchto tématech vás může pomalu připravovat na budoucnost už teď. Zvlášť, když vás tímto cynickým světem totálního vyhaslého zmaru s koksem sypajícím se z jedné nosní dírky provází velký mluvící kůň.

Big Mouth

Tahle novinka z dílny Netflixu je tak čerstvě upečená, že se z ní ještě kouří a příjemně hřeje. Pokud ve vás veškerá trapnost dospívání ještě příliš čerstvě rezonuje, tak se na to nedívejte, jen byste otevřeli staré rány. Nástrahy puberty jsou někdy velmi trpké a zatraceně, zatraceně komické. Takže dejte tomuto hypernekorektnímu seriálu šanci. Nebudete litovat.

Adventure Time

Prvních pár dílů budete možná přemýšlet, proč jsme vám doporučili seriál pro děti na mentální úrovni Telletubbies. Čím více a hlouběji se ponoříte do světa Adventure time, tím víc si uvědomíte, že pod cukrovou polevou je tento fantazijní seriál jen zakamuflovaný David Lynch pro děti. S veškerou svou bizarností, temnotou  a nepřiznanou perverzí.

Archer

Archer je tak trochu dědeček mezi ostatními seriály, ale zmínit ho musíme. Ačkoliv vyšel už v roce 2009, tak ve své době nepřitáhl tolik pozornosti jako ostatní tehdejší kreslené věcí hrající na superdrsnou strunu. Pokud máte rádi svět agentů a krásných žen, tak se na něj ale radši nedívejte. Protože ho paroduje tak krutě a sofistikovaně, až to bolí. Minimálně ve vaší bránici.