…

Startup Grind: Pojďte si popovídat s úspěšnými lidmi

Začalo to v Silicon Valley, teď to přichází k nám.

Akce
Začalo to v Silicon Valley, teď to přichází k nám.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů.

Hostem našeho eventu v září byl Jan Smejkal aka #yourchinaguy.  Jan s námi nasdílel své pohledy a vize na čínský startupový ekosystém. Nosnou myšlenkou všech Honzových aktivit je vytvořit pomyslný most mezi Českou republikou a Čínou. Za poslední rok se mu podařilo vybudovat až 60 nových poboček Startup Grindu po celé Asii a zároveň měl možnost vest rozhovor s Gary Vaynerchukem. Jan je ambiciozní český podnikatel, který je přidanou hodnotu každého projektu, do kterého je zapojen. Fotky z eventu jsme sdíleli na Facebook Startup Grind Prague a na celý rozhovor se můžete podívat zde:

Jakub Ditrich

Hostem dalšího eventu bude Jakub Ditrich, který je Country Leadem pro čínskou společnost Ofo Inc, která se zabývá sdílením kol.

Startup Grind Prague s Jakubem Ditrichem se uskuteční již 16. října 2017 od 19:00 v coworkingovém prostoru OPERO.

Jakub se již několik let aktivně věnuje tématice sdílení kol, elektrickým kolům a koloběžkám. V roce 2007 založil společnost ekolo.cz, která se zaměřuje na elektrickou městskou dopravu. Od října 2017 působí rovněž na pozici Country Lead pro českou divizi jedné z největších bike-sharing společností na světě, čínského jednorožce startup Ofo.

Více informací o Ofu v České republice naleznete na sociálních sítích (Twitter, Instagram & Facebook).


Pokud vás zajímá, proč se Ofo rozhodlo expandovat do České republiky jako na první z evropských trhů, jak se Jakub dostal do kontaktu s čínským jednorožcem, jaká je strategie Ofo pro Českou republiku a jak plánuje uspět a vyhrát boj s lokální konkurencí, přijďte se podívat na rozhovor, kde budete mít i možnost klást vlastní otázky.

Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking.

Registrovat se můžete ZDE. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.