A nelžete nám, že vás někdy nelákalo to zkusit.

Možná jste to viděli ve filmu nebo se nechali ovlivnit lifestylovým časopisem, ale věřte nám. Nic z toho není zatraceně sexy. A o čem že mluvíme? Pojďme si to hezky vyjmenovat.

Vířivky

Reklamy a filmy se nám snaží vnutit představu, že vířivky jsou místem luxusní dekadentní perverznosti. Došlo vám ale, že i s tím nejlepším filtrem je to prostě jen teplý vývar z lidí, ve kterém plavou zbytky jejich kůže, vlasů a v případě soukromých vířivek i jiných tělních tekutin? Vířivky jsou tak nechutné, že i kdyby jste načurali do kyblíku a mrskli ho své lásce do obličeje, tak to bude mnohem hygieničtější.

Olizování jídla z prstů

Ok, něco spolu jíte, vaříte a vaší slečně teče čokoláda po prstech, tak si je vsunete do pusy a s upřeným pohledem olíznete. Jste si ale jistí, že víte, kde předtím ty prsty byly? A co má pod nehty? A jestli si myla ruce poté, co jste přijeli domů metrem a držela se mastné tyče? Bleh. Pokud chcete používá něco na degustování jídla, tak vám místo končetin doporučujeme spíš lžičku.

Kousání se do rtu

Laškovně dráždivý výraz nebo pantomimické ztvárnění Downova syndromu? Toť otázka,přátelé.

Zmoknutí v dešti

Každý film tuto scénu má. Dvojice zmokne v dešti a začne se vášnivě líbat. Víte, ale co je ještě větším spouštěčem romantiky než být mokrý v dešti se svou láskou? Být někde v suchu se svou láskou. A hezky v teple.

Dlouhé nehty

Ne, žádný muž nikdy neřekl, že tato dívka se mu líbila, protože měla drápy jak indický potulný mnich zkřížený s drákulou. A ani kytaristi s přerostlým palcem místo trsátka nikoho neohromí. Tyto věci jsou sexy zhruba asi pět dní přejetá vačice.

Sex sám o sobě

Přiznejme si to. Sex je prostě máchání a ráchání se v tělních tekutinách druhého člověka a jen naše hormony a feromony nás na chvíli obalamutí natolik, abychom na to nemysleli. Ale ať chcete nebo ne, tak do sebe prostě strkáte orgány, kterými čuráte a jinak vyměšujete. Čuňata.