…

Otravné zlozvyky, které by měly být legálně zakázány

Jestli se v nějakém bodě poznáte, tak byste se měli jít zabít. Seriously.

Lifestyle
Jestli se v nějakém bodě poznáte, tak byste se měli jít zabít. Seriously.

Někteří lidí nemají duši. Nemusí to být ani zrzci nebo voliči Zemana. Prostě mají v sobě tolik záštiplné ignorace, že rádi dělají věci, za které máme chuť je vzít za uši, potřít medem a holí je našťouchat pořádně hluboko do bzučícího mraveniště. Jaké zlozvyky máme na mysli?

Nechávání zavřených prázdných obalů od pizzy na kuchyňské lince

Ne, nic vám nezpůsobí větší utrpení než to, když zahlédnete vonící teplý obal, který by mohl skrývat křupavou pizzu a místo toho po otevření najdete jen mastné otisky cizích prstů a prázdnotu ve svém srdci. Za takové pohrávání si s našimi city by měl být trest lámáním kolem.

 Osoba, co si k vám přisedne v tramvaji, když je všude prázdno

Samozřejmě, že normálně vám nevadí sedět vedle někoho, ale sakra PROČ? Nechce si s námi povídat ani nás úchylně osahávat…takže o co jim jde?

Nastoupit do výtahu plného spěchajících lidí a jet jen do prvního patra

Pokud toto děláte, tak můžeme říct jediné. Vše vnitřní spirituální zvíře bude nejspíš potracená zákeřná čivava s přejícností Kim Čong Una.

Ukazování youtube videí na veřejnosti

Ne, buďte prosím dospělí lidé a posílejte jim podobná trapná videa do messengeru. Nikdo se nechce poslouchat nahlas kompilace kvičení koz a vidět u toho váš nervózní výraz, kterým neustále kontrolujete, jestli se vaše oběť už konečně směje.

Částečné vyzrazování spoilerů

Jasně, neřeknete ho na plnou hubu, ale pořád naznačíte dost na to, abyste nás pořádně potýrali. Pocitově by za tento prohřešek měla být stejná sazba jako za teroristický čin, vlastizradu nebo týrání svěřené osoby.

Pojídání sekané/fastfoodu ve vlaku

Vážně? Vážně musí celý vlak najednou smrdět jako odpadkový koš, ve kterém zemřel skunk, co se dávil tvarůžky? Zkuste si najít ve slovníku slovní spojení „brát ohled“. Není to nic exotického.

Sekání trávníku brzy ráno

Děkujeme vám sousedi a technické služby, že se staráte o to, abychom náhodou o letních prázdninách nezaspali a měli spoustu času přemýšlet ve své posteli, jak moc vás nenávidíme.

Nedávat spropitné

Jak je možné, že vás společnost ještě neukamenovala? A věřte nám, že pokud máte platit osmnáct korun za limču a číšníkovi řeknete s blazeovaným usměvem “devatenáct”, tak se to vážně nepočítá a za světáka rozhodně nebudete.