Šiřte #dobroodkosti i u vás v práci!

Lidé z agentury Konektor Social a PR Konektor pomáhají Českému národnímu registru dárců dřeně nejen s kampaní, ale dokonce se sami nechali do registru zapsat.

Stačí 2 ml krve a pár minutek!

Stálo je to jen 2 ml krve, pár minut času a teď mají skvělý pocit z toho, že někomu možná jednou zachrání život. Na zápis se přišel podívat i sympatizant registru herec Zdeněk Piškula, který byl překvapen, jak rychlý a bezbolestný dobrý skutek je a hned se taky na místě zapsal!

Šiřte s námi #dobroodkosti i u vás v práci!

Šiřte #dobroodkosti i u vás v práci!Lidé z agentury Konektor Social a PR Konektor pomáhají Českému národnímu registru dárců dřeně nejen s kampaní, ale dokonce se sami nechali do registru zapsat. Stálo je to jen 2 ml krve, pár minut času a teď mají skvělý pocit z toho, že někomu možná jednou zachrání život. Na zápis se přišel podívat i sympatizant registru herec Zdeněk Piškula, který byl překvapen, jak rychlý a bezbolestný dobrý skutek je a hned se taky na místě zapsal!Chcete také znát recept na #dobroodkosti?1) Udělejte si jeden den čas2) Předem vyplňte registrační formulář ->http://www.kostnidren.cz/formulare/prihlaska3) Vyrazte se svými kolegy na nezapomenutelný teambuilding do některéhoz našich náběrových center ->http://www.kostnidren.cz/kontakty/naberova-centra4) Tadá – dobrý skutek je na světě! <3

Zveřejnil(a) Český národní registr dárců dřeně dne 14. únor 2018

Chcete také znát recept na #dobroodkosti?