Přidáte se? Zešíleli jste?

Proč dělají dospívající lidé ty nejnebezpečnější věci, jenom aby na třicet sekund zaujali na internetu a možná se stali virální? Odpověď? Netušíme. Internetová sláva je přitom tak pomíjivá. A abyste jí dosáhli, musíte dělat vážně divné a docela nebezpečné věci. Například šňupat kondomy.

kondom challenge

Už se nejedí gelové kapsle na praní, teď jedou kondomy

Poté, co mladí lidé na internetu na kamery pojídali gelové kapsle na praní, teď přišel nový trend, který je zhruba stejně tak nebezpečný. Jenom vaše smrt bude podstatně trapnější, protože se udusíte kondomem. Jen se na tu nádheru podívejte:

Tahle challenge se objevuje na internetu už nějakých pár let, ale v poslední době začíná nabírat na popularitě. Jde o to, že vdechnete kondom nosem a vytáhnete si ho z hrdla. Pokud jste viděli video, moc dobře víte, jak je to nechutné. Měli byste možná ale také vědět, jak moc je to nebezpečné a že můžete i umřít.

Kondom se totiž může ve vašem nose nebo hrdle velmi snadno zaseknout, díky čemuž vám zablokuje dýchací cesty. Co se stane, když máte zablokované dýchací cesty? Udusíte se kondomem. OLOL!

Také se může stát, že kondom omylem spolknete, což bude znamenat pár hodně nepříjemných chvil na WC, pokud to vůbec přežijete.

Ale někteří lidé prostě chtějí mít hodně views na YouTube, no.