…

Práce v SAPu rozhodně není nuda, Michalův příběh vás přesvědčí

Někdy stačí jen malé popostrčení, aby se váš život docela změnil.

Kariéra
Někdy stačí jen malé popostrčení, aby se váš život docela změnil.

Pro Michala to byla nabídka práce v SAP. Ta ho jako mladého studenta před pěti lety zaujala i díky tomu, že podle inzerátu nebyly potřeba žádné předchozí zkušenosti se SAPem.

Ty Michal opravdu neměl, ale i tak se do práce s IT systémy ponořil tak hluboce, že jim věnoval téma své bakalářské i diplomové práce. Dnes je nepostradatelnou součástí týmu a jako vývojář pracuje i na nejnovějších technologiích. Jeho prací není jen samotný vývoj, v rámci programu Early Talents se věnuje také nováčkům a mladým aspirujícím talentům.

„Baví mě práce s lidmi, ale také si sednout ke kódu a ponořit se do řešení nějakého problému.“

Aktuálně tráví svůj čas na půlroční stáži v centrále SAP ve Walldorfu a pokud se zrovna nevěnuje programování, tak ho nejčastěji zastihnete při sportování. Protože ne jen zdrojovým kódem živ je člověk. Při práci si užívá hlavně přátelskou atmosféru, otevřenou komunikaci v rámci týmů a kolegiální solidaritu. A teambuildingy. Protože ty jsou v SAPu opravdu promyšlené a zábavné.

Nejsilnější moment za těch 5 let pro něj bylo nedávné DEMO, které s kolegou Pavlem prezentovali pro celý tým na developerské konferenci d<kom> v brněnské hvězdárně. A proč? Prý už jen kvůli tomu, že bylo super vidět ty usmívající se obličeje kolegů.

Takže proč se k Michalovi nepřidat?