Pokud byste si chtěli vydělat při studiu nějaký ten základ do života...

Když jste studenti, asi zatím moc neřešíte takové ty existenciální věci jako kde budete pracovat, za co si koupíte byt, když jdou ceny tak příšerně nahoru nebo zda budete dostávat důchod. Důležitější je mít na pár piv. Ti chytřejší z nás na to ovšem myslí dost dopředu. Rozjíždějí byznysy, investují do bitcoinu… nebo prodávají své panenství.

panenství

Velice dobře se panenství podařilo prodat čtyřiadvacetileté Britce Jasmine, která nejenže bude mít slušný finanční základ, ale na internetové aukci se jí očividně podařilo panenství prodat hollywoodskému herci z Los Angeles, kterého sama obdivuje.

Dvojité vítězství!

panenství

Prodej panenství přes anonymní aukční web

Herec ve své finanční nabídce za panenství Jamine přeskočil mnichovského obchodníka a fotbalistu z Manchester United. A nabídl za její lůno takové peníze, za které se dá koupit už hodně luxusní bydlení – v přepočtu něco více než 30 milionů korun.

Oba už byli na společné večeři a k samotnému aktu má dojít v nejmenovaném německém hotelu. Jasmine k tomu říká:

„Rodiče mě podporovali od začátku. O všem vědí a se vším souhlasí. Je mi 26 let a vědí, že jsem dostatečně stará na to, abych se sama rozhodovala, co budu dělat se svým tělem. S hercem jsem se už setkala a byla jsem dlouho jeho fanouškem. Jsem víc nervózní jako fanoušek, než ze ztráty panenství. Ale kdo ví, třeba budu nervóznější, až se setkáme v hotelu.“

panenství

Jasmine prodávala své panenství přes webovou aukční službu Cinderella Escorts, kde bylo její panenství potvrzeno doktorem a nabídky jsou zcela anonymní. Pokud by chtěl kupující potvrzení o jejím panenství od svého doktora, není problém.

Jasmine hodlá s vydělanými penězi začít svůj vlastní byznys.

Holky, nemrzí vás teď trošku ta párty? Jak jste byly totálně namol?