…

Chcete vidět českej surfing se vším všudy? Vyražte na premiéru SURFR Movie!

Doražte 8. června do kostela Sacre Coeur v Praze, kde se můžete těšit na velkolepou party a premiéru SURFR Movie - prvního českého plnohodnotného surf videa z produkce Freeride.cz!

Akce
Doražte 8. června do kostela Sacre Coeur v Praze, kde se můžete těšit na velkolepou party a premiéru SURFR Movie - prvního českého plnohodnotného surf videa z produkce Freeride.cz!

Už brzy vypukne premiérová tour dalšího českého surfového filmu, tentokrát poprvé z produkce Freeride.cz. Celá tour začíná 8.6. – Premiérou SURFR Movie v Praze v kostele Sacre Coeur, kde zahraje kapela The Atavists, kterou můžete znát už z traileru. Pak se můžete těšit na Dj Nzym a Dj Lucky Boy. Součástí premiéry bude taky výstava fotek z natáčení v Indonésii a stánek se SURFR merchem, kde si budete moci vyzvednout odměny z HitHitu nebo nakoupit další.

Tour pokračuje dalšími zastávkami:

✅ 13.6. – Premiéra SURFR Movie – PlzeňPapírna Plzeň
✅ 15.6. – Premiéra SURFR Movie – BrnoFléda Club
✅ 16.6. – Premiéra SURFR Movie – Hradec KrálovéNãPLAVKA café & music bar
✅ 20.6. – Premiéra SURFR Movie – České Budějovice – K2 Klub
✅ 22.6. – 1.7. – Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2018

Těšíme se na viděnou na premiéře! 🤙🏽

CO JE SURFR MOVIE?

SURFR Movie je snímek od surfařů nejen pro surfaře z prostředí Bali a dalších ostrovů Indonésie. Ukazuje rozdíly mezi obecnými představami a realitou surfování. SURFR je zároveň YouTube kanál, kde vycházejí vlogy o natáčení filmu, životě českých surfařů na Bali, ve kterých najdete i tipy a triky pro začátečníky.

 Ve filmu SURFR Movie uvidíte přední české jezdce jako Jana “Paruku” Klvaňu (mistr ČR a SR v surfingu 2012, 2015 a 2017), Roberta Chadima, Lukáše Tomšů (mistr 2016), Lenku Srncovou (mistryně 2017), Matěje Černého, Petra Novotného, Jakuba Michnu, Honzu Smičku (mistr 2013/2014), Matyáše Menšíka (mistr 2014), Tadeáše Kopču, Hynka Kvapila, Aleše Tůmu, Mílu Brzáka a Marka Plecitého.

Cílem projektu SURFR od začátku bylo nabídnout více domácího obsahu. Natáčení probíhalo na Bali a okolních ostrovech, kde většina nejlepších surfařů z Česka dlouhodobě žije nebo přijeli za účelem natáčení ze všech koutů světa. Zároveň ostrovy Indonésie nabízí neuvěřitelné scenérie pro natáčení, a to i z vody či ze vzduchu. Hlavním kameramanem projektu je Jan Sluka, který se již delší dobu věnuje natáčení surfingu. Dále tým doplnili podvodní kameraman Dan Nekvasil a fotograf Marek Štefech. O další materiál se postarali kameramani Balint Hambalko, Jan Adam a fotografové Zdeněk Zatloukal a Gabriela Činková.

Hit Hit: hithit.com/surfrmovie
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCJNm1YuqFjWQKaDRo59QF4A
FB: facebook.com/surfrcz
Instagram: instagram.com/surfrcz