A co vám navodí příjemné pocity?

Když se vám nikam nechce, ale váš parťák odřekne akci jako první

Je pátek večer, máte jít do hospody, ale jste unavení. Nejradši byste se zachumlili k filmu a jedli nudle z donášky, ale nechcete, aby vaše okolí odhalilo, že vaše vnitřní spirituální zvíře je zfotrovatělý lenochod po mrtvici. A pak to přijde. Kamarád vám napíše zprávu do messengeru, že nemůže přijít, pančto mu prasklo potrubí/popletl si datum/zemřela mu babička. Nikdy jste nebyli tak šťastní. Vy nepřejícní líní zmetci.

Vyčůraní se, když už opravdu sakra potřebujete

Představte si vodní přehradu, která se protrhne a přes padající vodní opar jí protínají paprsky slunce, co tvoří na obzoru duhu, ve které skotačí ptáci a barevní afričtí motýlci, zatímco se v pozadí rozeznívá Dvořákova symfonie. Jo. Přesně tohle je ten pocit, když dvě hodiny zadržujete čurání v nechutném vlaku do Třeboně a nakonec si řeknete, že ty žloutenkové záchody přece jen risknete. Mindgasm.

Dostat dobrou známku z testu, o kterém si myslíte, že jste ho pokazili

Odevzdávali jste někdy esej s pocitem, že si nezasloužíte být lidskými tvory hodnými chodit po akademické půdě? Plánovali jste se poté rituálně ubodat skripty před atriem školy? A pak to přišlo. Dostali jste béčko. Nevíte, jaká chyba v matrixu to způsobila, ale ten pocit je sakra slastný.

Usínat v  čerstvě povlečených peřinách

Trochu dřou, jsou tuhé a krásně voní aviváží. I když jste nejdrsnější macho nebo nejpoživačnější princezna, tak se prostě budete v této rajské zahradě hebké voňavé bavlny vrtět jako šťastné kotě.

Protáhnout se tak, až vám příjemně křupnou záda

Příjemné protáhnutí s křupnutím je něco jako heroin pro chudý podaný injekčně rovnou do míchy.

Uhašení žízně v horkém dnu

Myslíme přesně o tom, čím nás krmí reklamy na limonády a piva. O orosené ledové láhvi plné něčeho, co v rozpáleném dni chutná jako mana, způsobí  vám brainfreeze a odpálí váš mozek za zenit blaženosti.

Když začne hrát TA písnička

Možná vám začne hrát na Spotify nebo ji slyšíte náhodou v rádiu. Zježí se vám chloupky na rukou jako vašim pravěkým předkům, když někde ucítili šelmu. Příjemně vás zabrní v zátylku a vaše uši obdrží malý akustický orgasmus.

Lajk

Někdo s vámi souhlasí! Někdo vám rozumí! Někdo vás akceptuje jako lidskou bytost s názorem! Svět je najednou plný tančících jednorožců prozpěvujících písničky z Disneyovek. A je úplně jedno, že vám jen váš strejdu lajknul vaši profilovou fotku se slovy „Seš už kočka, Liduško“. Svět je krásný!

Když si vytáhnete jídlo z mezery v zubu, co vás celý den dráždilo

Zhruba takto se cítí chirurg, když po dvanáctihodinové operaci vyjme nádor z mozku. Úlevně, slastně a vyčerpaně.

Když se probudíte v noci a zjistíte, že máte ještě hodinu spánku

Toto jsou jediné okamžiky, kdy máte pocit, že svět je ještě v pořádku. Protože vesmír mimo vaši postel je zatraceně nebezpečné místo.