Že tento božský vynález nejde už vylepšit? Ale jo

Taky si myslíte, že neexistuje na světě nic lepšího než sjíždět jeden díl seriálu za druhým rychleji než tato kuna sjíždí sníh?

Ale ano. Svět by byl hezčí, pokud  by Netflix měl tato vylepšení, která jsme vymysleli.

Bingwatchovací maraton

Znáte ten pocit, kdy jste v zombifikovaném stavu u dvacáté epizody, Netflix se najednou v půlce stopne a začne vás soudit otázkou, jestli se vážně ještě díváte? Proč se prostě tato otázka nedá předem deaktivovat tím, že se vstoupíte do bingwatchovacího módu a ušetříte si tím ten jeden zbytečný pohyb navíc?

Inkognito mód

Občas podlehnete slabosti a podíváte se na nějaké guilty pleasure filmy jako Blbý a blbější nebo ty nejhloupější sitcomy z vašeho dětství. Jenže Netflix má lepší paměť než slon. Začne vám doporučovat podobné bizarnosti, čímž vás v budoucnu ztrapňuje před jakoukoliv návštěvou, kterou pozvete na Netflix a chill. Takže proč by to nešlo zastavit anonymním módem?

Komentář tvůrce

Každý film na DVD ho má, tak proč se nedá připnout k těm na Netflixu?

 

Playlist

Představte si, že byste si mohli namixovat díly seriálů podle své chuti. Prostě si dáte několik dílů Breaking bad a Hannibala a zmixujete to s Archerem. Nebo si můžete své playlisty vyměňovat a doporučovat mezi přáteli. To zní dobře, ne?

Časoměr pro nerozhodné

Při vybírání seriálu často trávíme tolik času, že na konci se přistihneme, že jsme už v klimakteriu a polovina vlasů nám zešedivěla. Teď si představte, že pokud byste vybírali více než pět minut, tak by vám Netflix pustil jeden díl nějakého animáku. Třeba Griffinovi. Prostě něco, co neurazí.

Předpověď emocionálního dopadu

Ať se jedná o dokument nebo romantický film, u těchto žánrů nemůžete nikdy dopředu říct, jestli vám na konci pozevdnou ducha nebo uvedou do totální deprese. Takže krom žánru by tyto filmy měli mít kolonku i pro stav, v jakém vás jeho shlédnutí na konci nechá.