O nás

StudentPoint.cz je portál především pro vysokoškolské studenty, který každý den přináší nové informace, reportáže, pozvánky, tipy i rady. V osmi rubrikách (Rozhovory, Studium, Kariéra, Cestování, Kultura, Blog, Lifestyle) nabízí aktuální, ale i nadčasové obsahy, které se týkají studentského života v různých směrech. Protože se portál zaměřuje na studentské dění, upozorňuje i na zajímavé akce všeho druhu a informuje o všem, co se v životě studentů děje. Zároveň představuje různé práce studentů vysokých škol, od uměleckých až po architekuru. Samozřejmě přináší i rady a tipy ke studiu, podporuje zábavu a další mimovzdělávací aktivity.

Web pro studenty, nikoliv studentský 

Největší devízou StudentPointu je jeho redakční tým. Ten je početně sice velmi malý, ale o to kvalitnější a soustředěnější. Podle toho také vypadají obsahy článků, které nabízejí svým čtenářům. StudentPoint.cz je adresou, na které každý den naleznete mnoho aktualit, ať už hledáte zábavu na večer, tipy na sportovní vyžití, reportáž ze zajímavé přednášky, praktické nápady, jak si ulehčit studium, rady a mnoho dalšího.

StudentPoint je tematicky určený především studentům celé České republiky. Ankety, soutěže i celý vzhled portálu je přizpůsobený požadavkům a potřebám mladých lidí.

Na StudentPointu si každý najde to své.

Jsme aktivní i na sociálních sítích:

www.studentpoint.cz

Dejte like naší stránce na Facebooku!

Sledujte aktuální dění na StudentPointu i na Instagramu!

Přidejte si nás i do kruhu na Google+!