…

Nejstarší fungující internetová jazyková služba Jazykovky.cz se představuje v novém

Projekt byl v těchto dnech výrazně inovován a má zbrusu nový design i funkčnost. Co nabízí?

Studentský život
Projekt byl v těchto dnech výrazně inovován a má zbrusu nový design i funkčnost. Co nabízí?

I po 13 letech je nejstarší a nejucelenější internetová služba vyhledávající aktuálně vypsané jazykové kurzy jedním z velmi vyhledávaných místem pro výběr jazykové školy. Zcela unikátní jsou detailní možnosti vyhledávání kurzů napříč jazykovými školami. Student může najít jazykový kurz nejen podle městské části, jazyka a druhu kurzu, ale také podle učebnice, v jejichž studiu chce pokračovat; podle jazykové zkoušky, na kterou chce připravit; kurz podle dnů v týdnu kdy má čas chodit nebo času výuky, pokud může kurz navštěvovat třeba pouze večer.

Vyhledávat jazykový kurz lze i podle nestandardních kritériií: můžete vyhledat kurzy se slevou, s občerstvením, se dvěma lektory, pro určitou věkovou skupinu (děti, senioři …) a podle spousty dalších kritérií. Jazykové školy můžete také filtrovat podle jejich vybavení. Možná, že pro vás je nejlepší jazyková škola s vlastní knihovnou, nebo multimediálním vybavením. Nebo při kurzech rádi zkontrolujete co je nového na Facebooku či e-mailu a pak se vám může hodit vyhledávání jazykových škol, které mají k dispozici wi-fi připojení pro studenty.

Nabízíme detailní informace o jazykových školách, které jsou výborným vodítkem pro výběr jazykové školy. Zvolené jazykové školy a kurzy můžete uschovat a porovnávat. systém funguje podobně jako ve srovnavačích jiných produktů,” říká  Václav Kovařík, ředitel projektu. Kromě jazykových škol a kurzů na portálu  také naleznete tipy, jak vybrat správný jazykový kurz či odkazy na další zajímavé projekty věnující se oblasti jazyků a vzdělávání.

 

Foto: Photl.com