…

Jazykové kurzy v Anglii nabízí kvalitní studentské zázemí a skvělou výuku!

Zajímáte se o jazykové kurzy v zahraničí a zaměřujete se na zemi Spojeného království Velké Británie a Severního Irska? Zde se dozvíte podrobnější informace o jednotlivých kurzech, které jsou na výběr.

Studentský život
Zajímáte se o jazykové kurzy v zahraničí a zaměřujete se na zemi Spojeného království Velké Británie a Severního Irska? Zde se dozvíte podrobnější informace o jednotlivých kurzech, které jsou na výběr.

Student jazykového kurzu v Anglii je ubytován u místní rodiny, aby poznal detailněji nejen školní lavice, ale i pravou kulturu a anglické tradice.

Druhou variantou je ubytování s dalšími studenty v rezidenci, které se nachází v přijatelné vzdálenosti od školy. Rezidence má výborné dopravní spojení a v blízkosti má obchod, restauraci ale i společenské či sportovní možnosti.

Město na Temži patří k nejoblíbenějším

Londýn nabízí kvalitní jazykové pobyty a díky tomu je pro Čechy jednou z nejvyhledávanějších destinací. Díky kvalitní angličtině jsou zde pokroky opravdu rychlé. Jak vypadají jednotlivé kurzy?

Intenzivní kurz

Nabízí rychlé a intenzivní učení angličtiny. Je určen především zájemcům, kteří se potřebují naučit jazyk co nejrychleji zejména z akademických důvodů.

Kurz se skládá ze dvaatřiceti dopoledních a odpoledních lekcí týdně. Pokud máte minimum času a maximální tlak ze strany univerzity či jiné instituce, rozhodně zvolte tento kurz.

Všeobecný kurz

Má za úkol během šesti týdnu zvýšit vaši jazykové dovednosti alespoň o jednu úroveň. Na rozdíl od intenzivního kurzu je složen ze šestadvaceti hodin týdně a zahrnuje výuku nejen ve třídě ale i v iLabu.

Po absolvování kurzu budete schopni komunikovat v angličtině v každodenních situacích a díky čtyřem volitelným předmětům můžete dosáhnout bližší specializace ve vašem oboru.

Kurz obchodní angličtiny

Je určen pro středně pokročilé až pokročilé angličtináře, protože dopomáhá k dovednostem potřebným v úspěšném podnikání. Jedná se o velice názorné hodiny, protože výuka využívá současné a autentické metody.

Kromě toho se naučíte tento typ angličtiny rovnou na konkrétních případových studiích z reálných podnikových situací. Kromě Londýna je tento kurz dostupný i v amerických městech jako je New York, Chicago, Boston, Miami beach, Los Angeles nebo v San Franciscu.