…

Hry, které hrají miliony lidí. Květnový Startup Grind s Boženou Řežáb o GAMEE

Pražské GAMEE je jedním z nejrychleji rostoucích startupů v Česku a jeho spoluzakladatelka Božena Řežáb bude hostem Startup Grind již 11. května.

PR & Podporujeme
Pražské GAMEE je jedním z nejrychleji rostoucích startupů v Česku a jeho spoluzakladatelka Božena Řežáb bude hostem Startup Grind již 11. května.

Od svého založení v roce 2015, GAMEE vydalo celkem 60 her, které v současnosti pravidelně hraje kolem 4 milionů hráčů měsíčně. Tato čísla přilákala investory k tomu aby v březnu poskytli celkem 2,2 milionu dolarů na další růst společnosti.

Startup Grind

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů.

Posledního eventu v Node5 s Jakubem Nešetřilem (CEO, Apiary) a Ondřejem Bartošem (Partner, Credo Ventures) se účastnilo přes sto startupových nadšenců. Sledujte Facebook Startup Grind Prague kde najdete nejaktuálnější informace o eventech.

Úspěšné podnikatelky

Na dalším Startup Grind se v rozhovoru s Boženou Řežáb dozvíte co jí vedlo k založení GAMEE, co se skrývá za silným růstem firmy, jak probíhalo zajištění posledního kola financovaní a budete mít možnost dostat odpovědi i na vaše otázky.

Květnová akce je součástí Female Founders month iniciativy, v rámcí které Startup Grind po celým světě přivítá úspěšné podnikatelky. Startup Grind Prague s Boženou Řežáb se uskuteční již 11. května 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru Pracovna.

Božena Řežáb a GAMEE

Božena Řežáb, je jednou ze zakladatelů a CEO společnosti GAMEE, které v březnu 2017 získalo investici v celkové výši 2,2 milionů dolarů od Credo Ventures a Index Ventures.

Před založením společnosti se 3 roky věnovala posílení marketingu v YouTube a byla taky Chief Marketing Officer projektu Bezrealitky.cz.

Jestli Vás zajímá, jak se GAMEE podařilo dostat za 2 roky od úplného začátku až k 4 milionům aktivních uživatelů měsíčně a přesvědčit domácí i zahraniční investory, co byli největší chyby a ponaučení od založení společnosti nebo jak vidí postavení žen v startupech, přijďte se podívat na rozhovor s Boženou.

Během rozhovoru budete mít možnost položit jí i vlastní otázky a získat odpověď v přímém přenosu. Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Registrovat se můžete ZDE. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.