…

Letošní Mystic Sk8 Cup má své vítěze!

Další v pořadí, již 23. Mystic Sk8 Cup, zná své vítěze! Jak to na pražské Štvanici dopadlo?

PR & Podporujeme
Další v pořadí, již 23. Mystic Sk8 Cup, zná své vítěze! Jak to na pražské Štvanici dopadlo?

V mužském streetu putuje zlato Spojených států amerických díky Ke´chaud Johnsonovi, druhý skončil Rišo Tury ze Slovenska, a třetí domácí Martin Pek.

Ve street závodě žen vyhrála Cvandy Jacobs z Holandska, v bowlku pak kraloval Danny Lein ze Španělska.

Jak to na Štvanici vypadalo? Na to se podívejte ve fotogalerii níže.

Pevné místo

Mystic Sk8 Cup 2017 se právě stal minulostí a počet registrovaných jezdců i množství návštěvníků, kteří první červencový víkend přišli, potvrdilo, že Mystic Sk8 Cup má své pevné místo mezi nejvýznamnějšími sportovními a kulturními festivaly ve Střední Evropě.

Zlato letí do USA

Mezi jezdci byla taková jména jako Austen Seaholm , Ke´chaud Johnson , Max Kruglov, bazénový specialista Danny Leon, Rišo Tury ze Slovenska ale i domácí špička včele s Maximem Habancem a Martinem Pekem.

V pátek byla na programu předkvalifikace evropských jezdců, sobota byla zasvěcená kvalifikačním jízdám ve streetu i bowlu a v neděli se odjely semifinálové heaty i samotná finále streetu mužů i žen, bowl a best trick.

Výsledky

Street men

  1. Ke´chaud Johnson, USA

  2. Rišo Tury, SVK

  3. Martin Pek, CZE

Street ladies

  1. Candy Jacobs, NED

  2. Julia Brueckler, AUT

  3. Ariadne Souza, BRA

Bowl

  1. Danny Leon, ESP

  2. Dannie Carlsen, DEN

  3. Jaime Mateu, ESP

Kromě sportovní části je každoročně nedílnou součástí Mystic Sk8 Cupu nabitý doprovodný program, který zahrnuje tři večery plné muziky v podání kapel a DJs.

Headlinerem letošního ročníku byli legendární The Dewil Wears Prada, Delinquent Habits a Madball za podpory domácích kapel a DJs.