…

Soutěž o účast na Prague Sport Games

Hrajeme o voucher na startovné do atletického čtyřboje.

Blog
Hrajeme o voucher na startovné do atletického čtyřboje.

Prague Sport Games jsou unikátní sportovní festival určený pro amatérské sportovce. Budou probíhat v sobotu 23. 9. v areálu Olymp v pražské Stromovce od 10 hodin ráno za účasti českých reprezentantů a dalších známých osobností.

V jeden den a na jednom místě tak sportovní nadšenci mohou poměřit své síly v různých disciplínách a turnajích na sportovišti, kam veřejnost nemá běžně přístup.

Podzimní sobota plná sportu pro všechny

Akce nabídne soutěžní sporty a disciplíny jako běžecký biatlon, fotbal, atletický čtyřboj, streetball, beachvolejbal, tenis, volejbal, badminton, pinpong, nohejbal a pétanque. Návštěvníci se můžou těšit také na bohatý doplňkový program jako slackline, golf, trampolíny, fotbalové šipky, rugby, bobový trenažer, paddleboard, lukostřelbu a mnoho dalšího. Velkým lákadlem budou workshopy s profesionálními sportovci, konzultace s fyzioterapeuty, prezentace sportovních družstev pro děti, sportovní a relaxační masáže.

Odpověz na soutěžní otázku do středy 20. 9. do 20h. Tři správné odpovědi získávají voucher na startovné do atletického čtyřboje na Prague Sport Games.

Vyplněním soutěžního formuláře souhlasíte se zasíláním propagačních materiálů a newsletteru portálu StudentPoint.cz a třetích stran.

Welcome to your Prague Sport Games

Name Business Email Phone Number

Jakou hodnotu má český rekord ve skoku do dálky, který drží atlet pražského Olympu Radek Juška?