Je to realita? Je to fikce? Co se sakra děje?!

Na sociálních sítích se uchytí spousta věcí, ale je jedna věc, která zafunguje téměř vždycky. Co to je? Záhada! A teď se objevila jedna záhada, která nedá lidem na Twitteru spát. Podivná iluze s kelímky z fastfoodu.

Kelímky různé velikosti, pořád stejné množství tekutiny

O víkendu uživatel Twitteru @franco_713 sdílel video, jak nalévá kolu do kelímků tří různých velikostí ve fastfoodu Jack’s. A jak to vypadá, je absolutně jedno, jak velké pití si koupíte. Tekutiny budete mít vždycky stejně. Tak to alespoň působí, pokud nejde o nějaký podlý trik. To se právě všichni na internetu snaží zjistit.

Co to je? Skutečně je možné, že v některých fastfoodech si připlatíte za větší pití, ale dostanete ho stejně jako v tom nejmenším kelímku? Lidé samozřejmě po zveřejnění videa byli ihned velmi spektičtí.

„Jak můžeme vědět, že v těch kelímcích už nebyla limonáda. Není to vidět!“

Žádný problém, řekl si franco_713 a přeléval tekutinu opačně.

Nebojte se, lidí pořád nebyli přesvědčení.

„Určitě je důvod, že neukazuje celý kelímek!“

Franco_713 opět zareagoval:

Co se tu sakra děje? Je v kelímcích skutečně stejné množství tekutiny nebo je to nějaký trik a člověk z Twitteru si s námi hraje?

Některé weby se snažily kontaktovat samotný fastfood Jack’s, ale zatím bez odpovědi. Prozatím je to bohužel záhada, na kterou nemá nikdo na internetu odpověď.

A internet nemá rád záhady, na které nejsou odpovědi. Ani trošku.