…

Dobrý den, seznamte se s máslovým dítětem, co vám zaručeně zvedne náladu

Máte špatný den? Je vám smutno? Za okny to vypadá jak v depresivním viktoriánském filmu? Tak se  seznamte s božím radostným dítětem, které je od hlavy...

Popkultura
Máte špatný den? Je vám smutno? Za okny to vypadá jak v depresivním viktoriánském filmu? Tak se  seznamte s božím radostným dítětem, které je od hlavy...

Máte špatný den? Je vám smutno? Za okny to vypadá jak v depresivním viktoriánském filmu? Tak se  seznamte s božím radostným dítětem, které je od hlavy k patě pokryté máslem. A proč že to dělá? Protože prostě může. Tečka.

Jak se tohle sakra stalo?

Jeho starší bratři v Brazílii si šli udělat mňamku v kuchyňi a zapomněli půlkilový margarín na stole. O chvíli později uslyšeli podivné zvuky, šli to prozkoumat a objevili něco neobvyklého. Spatřili toto lahodné máslem promaštěné děťátko, skoro předpřipravené k pečení. Věříme, že Hannibal Lecter a podobní fajnšmejkři toto rozhodně schvalují. Stačí jen dosolit a předehřát troubu.

Věříme, že ani nebylo potrestáno, protože bude díky máslu bude nejen superrychle klouzat po podlaze, ale určitě by rozčilené mamince velmi snadno proklouzlo z paží jak hysterická ryba na souši.

Toto video se v posledních dnech stalo virální rychleji než chřipka před Vánoci. Je zbytečné se ptát proč. Asi každý z nás je uvnitř tak trochu dítětem, které se chce divoce a radostně  patlat v margarínu a nic neřešit. V našem už tak dost šílenému světu, je asi to nejnormálnější přístup, který můžete zkusit.

Škoda jen, že v Čechách si to kvůli ceně másla může dovolit tak maximálně Babiš.

Tak snad to aspoň natočí, abychom mohli závidět.