…

Bohužel, ačkoli by se tak zdálo, Crocsy ještě nekrachují. Móda dostává pořád na frak

Finanční ředitel firmy Crocs odstoupil, zavírají továrny. Ale radovat se ještě nemůžeme.

Lifestyle
Finanční ředitel firmy Crocs odstoupil, zavírají továrny. Ale radovat se ještě nemůžeme.

Pokud se svět shoduje na tom, co jsou největší módní monstrozity, jsou to vždycky tři věci: ponožky v sandálech, fedory a Crocsy. Ty příšerné, gumové boty s dírama, které jsou pohodlné, snadno se omývají a jsou docela praktické. Proto je nosí vaše rodiče. Když se tedy objevila zpráva, že z firmy Crocs odstupuje finanční ředitel, který byl na své pozici mnoho let a že firma zavírá svou poslední fungující továrnu v Itálii, milovníci všeho hezkého se začali radovat.

Bohužel, Crocs zdaleka nekončí. S těmi zhůvěřilostmi se budete muset setkávat i nadále.

Budeme ty hrůzy pořád vídat, je nám líto

Oznámení o uzavření poslední továrny byl tak trochu šok. Většina lidí tedy byla překvapená, že se Crocsy vyrábějí v nějaké továrně a nezjevují se z pekelné díry nebo vortexu plastového odpadu v Pacifickém oceánu. Crocsy se sice v posledních několika letech prodávají hůře a hůře, ale minulý rok byl pro ně v prodejích zase rekord. Možná s tím mělo co dělat uvedení crocsů s podpadkama?!

Firma Crocs už dříve uzavřela továrnu v Mexiku a zbývala jí poslední v Itálii. Ale podle firmy zavírají továrny, aby, ehm, mohli vyrobit více Crocsů. Ne, vážně. Hodlají totiž výrobu outsourcovat do Číny a Vietnamu. To znamená, že levná pracovní síla bude vyrábět miliony a miliony těch příšerných, hrozných bot, které nosí vaše rodiče.

Je nám líto.