Pokud podvádíte svého partnera, dávejte si bacha, jo?

Instagram je na to, abyste se kamarádům pochlubili, jak dokonalý je váš život. Pokud ovšem není dokonalý pod pokličkou, třeba podvádíte svého partnera, měli byste si dávat sakra velký pozor, co na Instagram dáváte. Mohlo by se vám stát něco podobného jako v případě tohoto páru.

Instagram podvádění
Takový dokonalý pár

Nevinná fotografie všechno odhalila

Yulia Agranovych je Ruska, která díky Instagramu zjistila, že jí její muž podvádí. Zjistila to jen díky tomu, že si projížděla Instagram profil svého muže. Prý ani po ničem nepátrala. Prostě se dívala na jeho fotky.

Instagram podvádění
Nemějte své milenky v přátelích na sociálních sítích, jo?

Pak ale narazila na profil jisté Vlady Abramovich a jelikož měli jako společného přítele – právě jejího manžela – začala si prohlížet také její fotografie.

A na co narazila? Ajaj, výhled na město, které Yulia moc dobře zná. Přesně takový výhled je totiž z okna její vlastní ložnice.

Instagram podvádění
Výhled z okna, který všechno prozradil

Muselo se s pravdou ven

Jakpak ho asi získala? Yulia udělala tedy jedinou logickou věc. Pod fotografii napsala komentář: „Krásný výhled z ložnice mého manžela.“

Instagram podvádění
Myslíme, že na takovou ženu se bude stát docela řada

Manžel se samozřejmě snažil tvrdit, že jde o přítelkyni jeho kamaráda, které pozval na čaj, ale bylo jasné, že návštěvy moc nezvete do ložnice. Nakonec se musel přiznat.

Poučení? Pokud podvádíte, dávejte si bacha, co dáváte na internet, jo?