Je nám lto, je to tak.

Možná jste to tušili nebo o tom pochybovali, ale je to tak. Voda je mnohem drsnější než pivo a pijou ji jen ti největší tvrďáci. Chcete se o tom přesvědčit? Tak čtěte dál.

Hlavní důvody

1.Vaše tělo je tvořeno ze 60% jenom vodou. Takže je vám jasné, co děláte, když pijete studenou vodu v horkém dni? Starý dobrý nechutný kanibalismus. Pěkný hardcore. Fanoušci death metalu teď uznale tleskají a utírají slzu dojetí.

2. Co si budeme povídat.Je to mnohonásobně levnější. A ještě vám ji dají v některých podnicích zdarma v karafě.

3. Pivo je z 95% voda, tak proč být zbabělcem a nedát si rovnou 100% koncentrát jako správní drsňák? Proč se spokojit s nedokonalou trapnou 95% náhražkou? Copak džus pijete taky jenom 80%?

4. Pokud věříte tomu, že pivo je stejně dobré jako voda, tak si představte svět, kde by místo deště z nebe pršelo pivo nebo ste se jím museli sprchovat, hrozný, he? Ne?Moment,…bereme zpět, tohle by byl vlastně skvělý svět, ve kterém chceme žít. Achjo.

5. Utopení, dehydratace, kontamice těla smrtelnými bakteriemi. Sadistická a krutá voda vás může zabít takovými způsoby, o kterých se vám o nich ani nesnilo. Z čehož vyplývá, že je víc nebezpečnější a lákavější než pivo. Plná adrenalinu.Pokud zemřete na otravu alkoholem z piva, tak jste prostě jen nudní nerdi.

6. Narozdíl od piva voda občas obsahuje žraloky. Čímž se její coolnes faktor jenom dramaticky zvyšuje.

7. Lidé víc ocení, když budete v práci popíjet minerálku místo toho, abyste se váleli ožralí na desce svého stolu a vyčerpaně u toho škytali a slinili si do klávesnice.

8. Tahle tekutina má takovou nadlidskou sílu, že před porodem ženám vlastně rozlomí dělohu. To že někomu praskla voda se přece jen neříká jen tak.

9. Vody můžete vypít před rodiči i hekolitry a neřeknou vám na to ani bů. Možná vám ji ještě sami nabídnout.

10. Voda vytvořila ledovec, který dokázal potopit Titanic. Nejdrsnější ze všech lodí své doby. A taky skvělý film. A ten film vás donutil plakat jako malý holky. A hádejte co? Slzy jsou taky voda. Takže tak.