…

Proč se vyplatí bydlet sám?

Nemusíte nikoho přesvědčovat, že jste kuchař Pokud jste ještě před nedávnem měli spolubydlící, pod jejíž rukou se potraviny měnily v gastrozážitek či máte matku, která by...

Lifestyle
Nemusíte nikoho přesvědčovat, že jste kuchař Pokud jste ještě před nedávnem měli spolubydlící, pod jejíž rukou se potraviny měnily v gastrozážitek či máte matku, která by...

Nemusíte nikoho přesvědčovat, že jste kuchař

Pokud jste ještě před nedávnem měli spolubydlící, pod jejíž rukou se potraviny měnily v gastrozážitek či máte matku, která by si přála, abyste se jednoho dne stala tak skvělou kuchařkou jako je ona, nejspíš víte, jak zatraceně náročné je předstírat, že si denodenně zvládáte uvařit tříchodová meníčka podle na úrovni Zdeňka Polhreicha. Dobrá zpráva! Pokud bydlíte sám, nikdo vám nebude vyčítat čínské nudle na sto způsobů.

Nemusíte se vymlouvat, proč si jdete každý den lehnout v 9

Váš kamarád vás už třetí den přemlouvá k návštěvě toho nového klubu za rohem a vy jste prostě zatracený nerd, který miluje svůj nově rozkoukaný seriál a vyhřátou postel. Do této situace, kdy se buď budete muset překonat a jít, nebo se ustavičně vymlouvat na práci do školy, se pravděpodobně nedostanete tak často, pokud budete bydlet sám. A to se vyplatí!

Nemusíte se s nikým dělit o jídlo

Tento bod je zatraceně důležitý. Pokud budete bydlet sám, nedostanete se do té nepříjemné situace, kdy si přinesete do pokoje jídlo, vezmete si sluchátka, zapnete seriál a poté si uvědomíte, že by bylo slušné se vašeho spolubydli zeptat, jestli si nedá taky. Otázkou však zůstává, zda-li by někdo z těch vašich nudlí za 7 Kč byl nadšený stejně jako vy.

Můžete doma běhat nazí

Pokud nejste rození exhibicionisté a tuto aktivitu jste nepraktikovali už předtím, nyní máte příležitost lítat si po bytě tak, jak vás matička příroda stvořila.

Konečně máte prostor rozvíjet svůj skrytý talent

Milujete zpěv a tanec a tyto vaše vlohy se ještě nesetkaly s cizím oceněním? Nezoufejte! Nyní si svou zálibu můžete užívat bez omezení!

Tvůj, svět je můj..Růžovka znovu ve hře!

Pořád se nemůžete rozhodnout, jestli vás více baví Ulice nebo Ordinace, přestože se na veřejnosti přidáváte na stranu odpůrců a s bolavým srdcem vykřikujete jednu urážku za druhou? Nastal čas, kdy se můžete v pohodlí koukat, aniž byste byli přistiženi!