…

4 nejotravnější povolání, se kterými se denně setkáváme

Prodavačka v menším obchodě s oblečením Také tak milujete, když si konečně zajdete do toho malého obchůdku na rohu, který vám kamarád tak dlouho doporučoval, asi...

Lifestyle
Prodavačka v menším obchodě s oblečením Také tak milujete, když si konečně zajdete do toho malého obchůdku na rohu, který vám kamarád tak dlouho doporučoval, asi...

Prodavačka v menším obchodě s oblečením

Také tak milujete, když si konečně zajdete do toho malého obchůdku na rohu, který vám kamarád tak dlouho doporučoval, asi tak vteřinu se rozkoukáváte a poté se na vás vrhne paní prodavačka s miliony nabídkami, přestože jste jí asi už desetkrát sdělily, že se JEN DÍVÁTE. V opačném případě, kdy se rozhodnete něco vyzkoušet, však také nemáte vyhráno! Je více než pravděpodobné, že vám paní prodavačka začne nesmírně pochlebovat, jak překrásně v tom vytahaném tričku vypadáte, přestože se v něm cítíte jako grinch ve společenských šatech.

Kadeřnice

Pokud zrovna nepotřebujete jen přistřihnout ofinu, pravděpodobně rukama kadeřníka či kadeřnice pravidelně trávíte delší čas, a pakliže za sebou nemáte úspěšně zvládnutý kurz o strojené konverzaci, hravě můžete natrefit na někoho, od něhož budete po ostřihání pádit jako o život.

Číšník

Máte vybráno? Také tak nesnášíte tuhle větičku doprovázenou hraným úsměvem? Pokud patříte mezi tu skupinu lidí, která se v obchodě hodinu rozhoduje, jestli si koupit neperlivou nebo perlivou vodu, jistě víte o čem mluvím. To se pak lehce stane, že číšník přijde poprvé, podruhé, potřetí..a jakmile jej vidíte přicházet znovu, zatímco stále nemáte vybráno, raději volíte diskrétní výklus na toaletu!

Masér

Také jste se už setkali se zástupcem tohoto povolání, který vám po celou dobu masáže rozhořčeně vyprávěl o svých životních strastech, zatímco vám ze zad dělal mleté maso? Ano, každý máme své problémy, ale vážení maséři, pokud cítíte potřebu si někde vybít zlost, bylo by záhodné zkusit spíše boxovací pytel!