…

5 důvodů, proč není restaurace vhodným místem na první rande

Čeká vás první rande a váš společník navrhl návštěvu restaurace? Přemýšlíte, jestli je to dobrý nápad? Následující obsah vás hravě přesvědčí o opaku. Zaseknutá špageta mezi...

Studentský život
Čeká vás první rande a váš společník navrhl návštěvu restaurace? Přemýšlíte, jestli je to dobrý nápad? Následující obsah vás hravě přesvědčí o opaku. Zaseknutá špageta mezi...

Čeká vás první rande a váš společník navrhl návštěvu restaurace? Přemýšlíte, jestli je to dobrý nápad? Následující obsah vás hravě přesvědčí o opaku.

Zaseknutá špageta mezi zuby rozhodně není sexy

Víte, že jste milovníkem italské kuchyně a jednoduše si ji nedokážete odpustit ani při něčem tak významném jako je první rande? V tom případě se radši pokuste tomuto rande vyhnout, protože se velmi snadno může stát, že zatímco se budete srdečně smát vtipu svého společníka, mezi zuby se vám usídlí kousek špagety.

Hrozí, že váš společník zjistí, jak hrozné nemehlo jste

Vzbudit pozornost u osoby, v níž jste našli zalíbení, je rozhodně dobrý krok. Ovšem docílit se toho dá mnohými způsoby a ne všechny jsou ty nejlepší. Karamboly v restauraci jako vysypané těstoviny, červené víno na košili svého partnera či dezert na vašich kalhotech, rozhodně patří mezi ty špatné. Pokud o sobě víte, že máte nápadný sklon dostávat se do takovýchto nepříznivých situací, pro jistotu volte procházku parkem. Tam snad tolik hrozeb nečíhá.

Chodit po zbytek rande s omáčkou na oblečení vám plusové body také nepřidá

Máte rádi světlé oblečení, těstoviny s omáčkou a červené víno? Pokud se k tomu přidá ještě stres z prvních přešlapů, trapných konverzací beze smyslu, věřte, že to není zrovna vhodná kombinace.

Hned při prvním rande odhalí toho neskutečného žrouta ve vás

Nedělá vám problém dát si k večeři tři chody, pár pivek, jeden až dva dezerty a po nějaké době to ještě završit pizzou? (Jen tak pro sichr, abyste se v noci nevzbudili hladem.) Obzvlášť pokud jste příslušník ženského pohlaví, nechoďte na první rande do restaurace! Věřte, že nějaké pány může vyděsit, když jeho společnice toho sní přibližně třikrát tak více než on.

Držíte-li nějakou dietu a váš společník o tom neví, první rande v restauraci není nejlepší nápad

Pokud jste vegan, nejíte lepek a vyhýbáte se příliš kořeněnému a slanému jídlu, lehce se může stát, že vás vaše polovička vezme do restaurace, kde si vyberete maximálně tak suchou rýži a colu.