…

5 stejných věcí, které pociťuje zamilovaný muž a kafař

Zamilovali jste se a nemůžete bez ní žít. V duchu si ale říkáte, jestli vaše bezmezná láska nehraničí se závislostí? Neustále na ní myslíte Vzbudíte se...

Lifestyle
Zamilovali jste se a nemůžete bez ní žít. V duchu si ale říkáte, jestli vaše bezmezná láska nehraničí se závislostí? Neustále na ní myslíte Vzbudíte se...

Zamilovali jste se a nemůžete bez ní žít. V duchu si ale říkáte, jestli vaše bezmezná láska nehraničí se závislostí?

Neustále na ní myslíte

Vzbudíte se a vaše první myšlenka putuje k ní? Každé jídlo dne, u něhož není přítomna, je tragédie. Jednoduše milujete váš společný každodenní rituál. Toužíte v její společnosti trávit každou volnou chvilku.

Nemůžete se nabažit její vůně

Její vůně je tak neodolatelná. Někdy voní po vanilce, někdy po kokosu, ale vždycky nádherně. Stačí na ní jen pomyslet a srdce se vám rozbuší jako splašené.

Nejradši byste se jí dotýkali ústy co nejčastěji

Milujete ten okamžik, kdy se vaše ústa přiblíží až k ní, ten kouzelný moment, kdy se ji dotknete a po celém těle se vám rozlije blažený pocit.

Vždycky vás zahřeje

Cítíte se špatně, sami, nebo jste otrávení z počasí a promrzlí na kost? Ona vás vždycky zachrání, zahřeje fyzicky i psychicky a vy se opět cítíte sami sebou.

Jste opatrní, abyste jí něco neudělali

Je tak křehká, musíte být velmi opatrní, abyste ji neublížili. Stačí jeden chybný krok a tragédie je na světě (nebo na vašem bílém tričku.)

Něco vás stojí

Pravděpodobně za ní něco utratíte, ale ani vteřinu nepochybujete, že je to zbytečné. Jste si jistí, že vám to vrátí dvakrát takové!

Nikdy ji nepodvedete

Jste proste zvyklí na tu vaši a nehodláte měnit. Jednou jste si vybrali a už není cesty zpět.

Pokud jste nyní alespoň nad polovinou předchozího textu souhlasně kývali hlavou, v prvním případě je to úžasná zpráva. Pravděpodobně jste našli tu pravou a jste do ní bláznivě zamilovaní! V druhém případě už to tak pozitivní není. Jste zatracení závisláci na kofeinu a měli byste s tím něco dělat! Začít můžete třeba s tím, že ji čas od času podvedete a to tak, že zajdete do kavárny a dáte si ovocný čaj.