…

Proč je výhodné mít přítele?

Máte-li přítele, čtěte dál. Nemáte-li, nabízí se vám dvě možnosti. Buď se v klidu můžete vrátit ke svému rozpitému vínku s kamarádkou u romantického filmu, či...

Lifestyle
Máte-li přítele, čtěte dál. Nemáte-li, nabízí se vám dvě možnosti. Buď se v klidu můžete vrátit ke svému rozpitému vínku s kamarádkou u romantického filmu, či...

Máte-li přítele, čtěte dál. Nemáte-li, nabízí se vám dvě možnosti. Buď se v klidu můžete vrátit ke svému rozpitému vínku s kamarádkou u romantického filmu, či číst dál a zjistit, jaké výhody se mohou dostavit, pokud přehodnotíte svůj dosavadní životní styl a najdete si přítele.

Oblečení zdarma

Milujete vytahaná trička či mikiny a nenávidíte, jak na vás prodavačky podivně zírají, pokud procházíte pánské oddělení? Pokud máte přítele, je o tuto starost postaráno. Máte nespočet dalších kousků oblečení k dispozici, a přestože kluci někdy dělají scény, že je okrádáte o jejich oblíbené hadříky, nevěřte jim to. Pravděpodobně pro ně existuje jen málo přitažlivějších věcí, než když vidí dívku svých snů oblečenou v jeho košili či mikině!

Co je moje, je tvoje

Koupil si právě pizzu a vaší oblíbenou limonádu, na kterou jste ještě před chvílí neměla chuť, ale teď byste si něco dobrého dala? Neexistuje možnost, že vás odmítne. Jste přece jeho přítelkyně!

Už nikdy nemusíte podstupovat trapné seznamování

Máte-li štěstí a potkala-li jste toho pravého, pohádkového prince ze svých snů, s nímž chcete strávit zbytek svého života, mám pro vás dobrou zprávu! Už nikdy v životě nebudete muset podstoupit první rande, otrkávání a všechny trapasy s tím spojené.

Nemusíte nikoho balit

Tento bod poměrně úzce souvisí s tím předešlým. Máte-li přítele, nemusíte se snažit udělat na někoho dojem a v takovém případě není žádný problém přijít na party nenalíčená, s nemytými vlasy a v teplácích a mikině. A holky, ani nevíte, jak zatraceně příjemné to je!

Vaše skutečné já dostává volný průchod

Pokud jste potkaly toho pravého, pravděpodobně je to druhá jediná existující osoba (hned po vaší nejlepší kamarádce), která vás pozná skutečně takovou, jaká jste. A věřte, že je to skutečně osvobozující pocit, dát průchod tomu neuvěřitelně bláznivému monstru uvnitř vás.