…

7 typů lidí, které potkáte na každém koncertě

Na koncertě můžete potkat tvory, kteří vám časem začnou splývat. A je to proto, že odpovídají určité typologii. Poj’dme si je tedy taxonomicky  zařadit. Debatéři Je...

Lifestyle
Na koncertě můžete potkat tvory, kteří vám časem začnou splývat. A je to proto, že odpovídají určité typologii. Poj’dme si je tedy taxonomicky  zařadit. Debatéři Je...

Na koncertě můžete potkat tvory, kteří vám časem začnou splývat. A je to proto, že odpovídají určité typologii. Poj’dme si je tedy taxonomicky  zařadit.

Debatéři

Je jedno, jestli jste v malém klubu, aréně, na festivalu, čekáte na předkapelu nebo vaše kapela právě předvádí životní sólo. Tihle lidi si prostě v hloučku povídají a přeřvávají na sebe své trapné problémky ze života, které vás zajímají zhruba tak, jako předčítání html kódu stránek mimibazar.

Taneční epileptici

Koncert je pro tuto skupinu lidí svátek, který uctívají tím, že vypustí svého vnitřního tanečníka. A stejně jako Babiš, tak tento tanečník by měl zůstat zavřený pevně na zámek. Od těchto lidí můžete čekat jak pogování, tak ďábelské kolečko v davu nebo zdařilou imitaci chobotnice zasažené paralyzérem.

Zeď obrů

Ne, nejedná se o bájnou architektonickou budovu ve Středozemi. Nevíte, jak se to stalo, ale pokaždé se vám stane, že na koncertě si před vás stoupne pět nejvyšších lidí, jaké jste kdy viděli. Nedají se obejít a pokud si najdete nové místečko, tak se tam záhadně objeví znovu. Tato zeď z obrů je tak nepřekonatelná, že by se z ní Trump měl ještě hodně co učit.

Impulsivní pořvávač

Markeťák nebo copík, co si přišel na koncert zavzpomínat na své divoké mládí. Dal si dvě píva a díky nim se rozjel tak, že při každé písničce zní jako zkouška sirén nebo pobodaná teenka. Zatímco on prožívá nejlepší okamžiky svého nudného života za hodně dlouhou dobu, tak si jeho přítelkyně vedle něj dává intezivní facepalm.

Pan Kameraman

Místo aby si užíval koncert, tak vám před obličej strká svůj mobilní telefon, aby si dal na facebook buď life přenos, nebo aby koncík Mňágy nahrál na youtube, protože to zaručeně nikdy nikoho nenapadlo. Stěží ovládáte chuť mu ten mobil vyrvat a se vztekem mu ho razantně nacpat…zpátky do kapsy.

Odvázaný surfař

Tomuto člověku je vlastně jedno, na jakém koncertu je, protože jeho cílem je skočit si stage diving. Jediné případy, kdy je tento tvor nějak zajímavý, jsou pouze tehdy, pokud je dav poněkud řídký a on se rozplácne obličejem o holý beton.

Muchlovači

Vlastně ani netušíte, jak vypadají v obličeji. Ale pokud to není nějaký temný tvor z Černobylu nebo dost nevhodně srostlá siamská dvojčata, tak to bude nejspíš nějaký přeslazený páreček, co si deset centimetrů od vašeho ucha vyměňuje tělní tekutiny za zvuků připomínající vysávání posledních kapek fruka brčkem.