…

Jak se naučit mít rád podzim

Patříte mezi milovníky léta, tepla a prázdninové pohody? Uznávám, že na létu by se hledalo jen málo negativ, avšak nyní vám ukážu, že i podzim skýtá...

Lifestyle
Patříte mezi milovníky léta, tepla a prázdninové pohody? Uznávám, že na létu by se hledalo jen málo negativ, avšak nyní vám ukážu, že i podzim skýtá...

Patříte mezi milovníky léta, tepla a prázdninové pohody? Uznávám, že na létu by se hledalo jen málo negativ, avšak nyní vám ukážu, že i podzim skýtá jisté výhody, kterým bychom se rozhodně neměli bránit!

Udělejte si procházku s blízkým člověkem

Není nic krásnějšího než odpolední procházka podzimním parkem. Na zemi se válí hromada barevného listí, venku ještě není tak nesnesitelná zima a atmosféra vonící odcházejícím teplým počasím doslova vybízí k hlubokým rozhovorům či velkým myšlenkám.

Vyzdobte si byt

Hraje váš pokoj stále ještě letními barvami? Dolů s nimi! Nahraďte je svíčkami příjemných vůní, sušenými květinami či výzdobou ze šípků a kaštanů. Pokud jste navíc příznivci Halloweenu, nemusíte jej slavit jen na divokých party v klubek, vyzdobit si můžete i váš domov.

Začtěte se do nové knížky

Zatímco předešlé roční období vonící teplými slunečními paprsky, grilovačkami a venkovním posezením s přáteli dozajista většina z nás tráví především venku, s podzimem se uchylujeme spíše dovnitř, do kaváren či domovů. V této chvíli se hrdě hlásí o pozornost knížka. Neexistuje snad lepší čas začíst se do poutavého příběhu než právě dlouhé podzimní dny!

Udělejte si čas pro sebe

Nebojte se věnovat večer čistě sám sobě. Projednou odložte všechny povinnosti strannou, objednejte si dobrou večeři, napusťte si vanu s pěnou, nalijte si šampaňske (v tomto ročním období by se rovněž nabízel burčák či punč) a relaxujte.

Film a chlupatá deka

Leze na vás nachlazení či špatná nálada? Horký čaj, teplá deka a kvalitní film vyřeší mnohdy zdánlivě nevyřešitelné!

Kupte si huňatý svetr

K podzimu jednoznačně patří začátek svetrové sezóny, kterou mnozí z nás popularizují téměř jako sezónu mandarinkovou. Obchody s oblečením jsou již tradičně plné těchto oblíbených kousků oblečení.Kupě jednoho z nich, kvalitního, pleteného, má dvě výhody. Bude vám teplo a budete vypadat skvěle!